Šovakar Kipras pilsētā Pafā ”Korantina Homes Cup 2018” finālā laukumā dosies ”Riga” FC un Krievijas Premjerlīgas vienība ”Ufa”. Mača sākums paredzēts pulksten 19:00. 

Pēc Latvijas čempiontitula un Latvijas kausa iegūšanas ”Riga” FC uz Kipras pilsētu Pafu devās otrdien, tiesa, bez Latvijas izlases spēlētājiem Vladislava Gabova, Denisa Rakela, Antona Kurakina, Roberta Ozola un Antonija Černomordija, kā arī savainotā Ivana Lukjanova.

Dalībnieču sastāvs turnīrā ir spēcīgs – Kipras spēcīgākā čempionāta līdervienība Limasolas AEL, vietējā ”Pafos” FC, kā arī Krievijas Premjerlīgas komanda ”Ufa”.

Pēc izlozes kļuva skaidrs, ka turnīra pusfinālā ”Riga” FC spēlēs pret spēcīgo AEL. Pirms spēles par favorītiem tika uzskatīti AEL futbolisti, bet laukumā bija cita aina. Pirmās 15-20 minūtes Kipras klubam vēl bija liels pārsvars bumbas kontrolē, bet atlikušajā spēles daļā krietni asākus uzbrukumus izdevās izveidot rīdziniekiem.

Pa vārtiem guva Ivans Jeņins un Kamils Bilinskis, un ”Riga” FC izcīnīja panākumu ar 2:0, sasniedzot turnīra finālā. Jau pirms tam bija nospēlēta pirmā pusfinālspēle, kurā ”Ufa” ar 2:1 pieveica ”Pafos” FC, kas nozīmēja, ka finālā savā starpā tiksies Latvijas un Krievijas klubi, bet par trešo vietu cīnīsies abas Kipras komandas.

Ufa sezonas pirmajā pusē Krievijas Premjerlīgas turnīrā 14 spēlēs iekrājusi trīs uzvaras, piecus neizšķirtus un sešus zaudējumus, ar 14 punktiem atrodoties 14. vietā 16 komandu konkurencē. Uzreiz gan jāsaka, ka labāko sešinieks ir tikai sešu punktu attālumā.

Mača sākums pulksten 19:00. Tiešraidē šo spēli varēsiet vērot ”Pafos” FC Youtube kontā – https://www.youtube.com/watch?v=3MXsLVgI4To&fbclid=IwAR33SUdi7EL58hbIwAN72rYSV4yZ7ox21IylxB08NTNjCSHOlOaUpFodxBA

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?