Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pirmdien, 21. maijā, ”Riga” FC otro reizi sezonā Rīgas derbijā spēkosies ar citu galvaspilsētas klubu RFS. Šoreiz spēle risināsies pretinieku laukumā Arkādijas stadionā Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas ietvaros. Spēles sākums paredzēts pulksten 19:00 un tiešraidē maču demonstrēs Best4SportTV kanāls. 

Pret RFS šajā sezonā 2. kārtas spēlē piedzīvojām vienu no sāpīgākajiem zaudējumiem visā sezonā, kad RTU stadionā nespējām nosargāt 1:0 pārsvaru, nonācām iedzinējos ar 1:2, bet otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē nespējām realizēt 11 metru soda sitienu, noslēdzot spēli ar minimālu zaudējumu un ļaujot RFS savākt trīs punktus.

Pagājušajā sezonā RFS Virslīgas čempionātu noslēdza ārpus labāko trijniekā, ierindojoties piektajā vietā astoņu komandu konkurencē, kā rezultātā šis klubs neizcīnīja tiesības šosezon piedalīties Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. RFS sastāvā ir vairāki esošie un bijušie Latvijas izlases futbolisti, kā arī vairāki itin kvalitatīvi leģionāri. Tāpat pēc iepriekšējās sezonas notika izmaiņas treneru korpusā, un šobrīd RFS galvenais treneris ir Lietuvas speciālists Valds Dambrausks.

Mūsu pretiniece pirmdienas cīņā sezonas sākumā spēlējusi itin sekmīgi un šobrīd ir turnīra tabulas līdervienība. RFS astoņās aizvadītajās spēlēs iekrājusi sešas uzvaras, vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu, kas summā dod 19 izcīnītus punktus. No līderes ”Riga” FC šobrīd ar četrām uzvarām, vienu neizšķirtu un trim zaudējumiem atpaliek par sešiem punktiem. Otrajā vietā šobrīd ar 18 punktiem ierindojas ”Ventspils”, tikpat punktu ir ”Liepājai/Mogo”, bet 16 punkti ir Jūrmalas ”Spartakam”. Liepājas un Jūrmalas komandas aizvadījušas par vienu spēli vairāk.

”Riga” FC pēc trešdienas spēli aizvadījusi vairākus kvalitatīvus treniņus, domājot par pirmdienas spēli pret RFS. Futbolistiem atmiņā ir palicis iepriekšējā tikšanās reizē piedzīvotais zaudējums, kas sniedz vēl lielāku motivāciju un vēlmi revanšēties. Ņemot vērā turnīra tabulu, visi apzinās, ka zaudējums nav pieļaujams, un noskaņojums un domas ir tikai par uzvaru. Jāpiebilst, ka pēc vienas spēles izlaišanas sastāvā varēs atgriezties ”Riga” FC kapteinis Vladimirs Bajenko.

Mača sākums pirmdien, 21. maijā, Arkādijas stadionā Rīgā pulksten 19:00. RFS informē, ka biļetes cena iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv ir 3 eiro, bet pirms spēles sākuma stadionā biļeti uz maču varēs iegādāties par 5 eiro. Ceram uz skaļu Jūsu atbalstu, lai kopīgi mēs sasniedzam savu mērķi – uzvaru!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?