Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt sāksim cīņu par Latvijas kausa trofeju. Astotdaļfinālā ”Riga” FC paredzēta izbraukuma spēle viesos pret Latvijas 1. līgas čempionāta komandu Preiļu BJSS. Mača sākums pulksten 16:00. 

Daudziem labā atmiņā vēl ir 2016./2017. gada kausa izcīņa, un fināls šī gada maijā, kad ”Riga” FC pēcspēles sitienos pret ”Ventspili” piedzīvoja sāpīgāko zaudējumu kluba pastāvēšanas vēsturē. Pēc tāda zaudējuma bija vajadzīgs laiks, lai komanda pilnībā psiholoģiski atgūtos, bet ar labām pēdējām spēlēm Latvijas futbola Virslīgas turnīrā to ir izdevies izdarīt.

Pirms šīs sezonas tika nolemts mainīt Latvijas kausa izcīņas izspēles formātu, tādējādi uzvarētāju noskaidrojot viena kalendārā gada ietvaros. Tas nozīmē, ka sezonas beigās būs zināmas visas komandas, kas nākamajā gadā piedalīsies UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīros.

Ja ”Riga” FC 2017. gada Latvijas kausa izcīņu uzsāk ar astotdaļfināla barjeru, tad Preiļi pirmo spēli aizvadīja jau vienu kārtu iepriekš, kad savā laukumā pirms nedēļas ar graujošu 6:0 pieveica Pļaviņu komandu. Latvijas futbola 1. līgas turnīrā 14 komandu konkurencē Preiļu BJSS ierindojas 13. vietā ar sešiem punktiem desmit spēlēs.

Aicinām visus, kam būs tāda iespēja, atbalstīt mūsu komandu klātienē. Pavisam noteikti būs interesanti un ieraudzīsiet arī tādus spēlētājus, kuri oficiālā mačā ”Riga” FC kreklā nav piedalījušies.

Mačs risināsies Preiļu novada BJSS stadionā, un tā sākums ieplānots pulksten 16:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?