Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt, pulksten 20:15, Latvijas labākajā futbola stadionā Skonto ”Riga” FC aizvadīs svarīgāko spēli kluba pastāvēšanas vēsturē, Latvijas kausa izcīņas finālā tiekoties ar ”Ventspili”. Uz lielajiem futbola svētkiem aicinām visus futbola cienītājus! 

Šogad Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ar 3:0 pieveicām ”Daugavpili”, pēc kā bija jāaizvada divas spēles pret Jūrmalas ”Spartaku”. 2:0 un 2:1 uzvaras mūsējiem deva vietu finālā. ”Ventspils” pa ceļam līdz finālam pieveica ”Liepāju” (3:0) un RFS (0:0 un 1:0), sasniedzot devīto kausa finālu kluba vēsturē.

”Šādās finālspēlēs izšķirošo lomu spēlē komandas cīņasspars un kopības sajūta, un tikai tad seko taktiskie risinājumi un futbolistu individuālā meistarība. Komandas saliedētība ir izšķiroša. Spēlētāji nedrīkst baidīties no kļūdu pieļaušanas, mums ir jābūt pārliecinātiem par saviem spēkiem,” tā pirms spēles atzīmēja rīdzinieku galvenais treneris Jevgēņijs Perevertailo.

”Riga” FC uzbrucējs Valērijs Šabala pirms spēles neslēpa, ka cer uz skaļu līdzjutēju atbalstu: ””Ventspils” ir organizēta komanda ar savu spēles stilu. Viņiem ir angļu treneris, kurš mudina spēlēt agresīvi un ar lielu centrējumu skaitu. Viņiem ir spēcīgi futbolisti cīņai otrajā stāvā. Ventspilnieku futbols nav kombinācijām bagāts, tomēr pret viņiem ir grūti spēlēt. Šādā mačā ļoti svarīgs būs noskaņojums un nebaidīšanās no cīņas. Mums ir uzdevums uzvarēt, bet tas nerada lieku spiedienu, jo pēdējā laikā par sevi esam pārliecinātāki. Mums jāturpina spēlēt savu futbolu!”

Pret ”Ventspili” šogad reizi jau spēlējām Latvijas futbola Virslīgas ietvaros, kad 2. kārtas spēlē galarezultātā fiksēts 0:0 neizšķirts. Toreiz iespējas izcīnīt uzvaru bija abām komandām, bet pietrūka veiksmes uzbrukumu noslēgumā. Uzreiz gan jāatzīmē, ka tā spēle risinājās uz RTU mākslīgā seguma laukuma, kamēr kausa fināls būs Skonto stadiona dabīgā seguma futbola laukumā.

Latvijas futbola Virslīgas turnīrā abas komandas atrodas turnīra tabulas augšdaļā, tomēr neveiksmīgi nospēlēja pēdējās spēles – ”Riga” ar 0:2 piekāpās ”Liepājai”, bet ”Ventspils” spēlēja 1:1 ar ”Mettu/LU”. Pēc mača abu komandu galvenie treneri neslēpa, ka, iespējams, futbolisti jau pārāk daudz domājuši par kausa finālu, kas čempionāta mačā traucējis parādīt labāko sniegumu.

”Riga” pirms trešdienas spēles otrdienas vakarā aizvadīja stundu garu treniņu Skonto stadionā. Treniņā valdīja pozitīva atmosfēra. Mača sākums 17. maijā pulksten 20:15. ”Riga” cer uz skaļu Jūsu atbalstu, lai kopā sekmīgi varētu cīnīties par pirmo trofeju kluba pastāvēšanas vēsturē. Biļetes meklējiet ”Biļešu serviss” kasēs.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?