Seidina Keitā un Bogdans Vaščuks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Skonto stadionā šovakar ”Riga” FC otro reizi pēc kārtas aizvadīja Latvijas kausa izcīņas finālu. Diemžēl atkal piedzīvots zaudējums – divi vārti liepājnieku līderim Artūram Karašauskam, kā rezultātā atzīts pretinieku pārākums ar rezultātu 0:2.

Latvijas kausa finālā spēlējām jau otro reizi pēc kārtas, iepriekšējā reizē piedzīvojot sāpīgu zaudējumu pēcspēles sitienos pret ”Ventspili”. Skaidrs, ka šovakar nedomājām par neko citu kā uzvara – kausa trofeja bija viens no mūsu sezonas galvenajiem mērķiem. Pret ”Liepāju/Mogo” šosezon bijām spēlējuši četras reizes, katrai no komandām izcīnot pa divām uzvarām.

Jau ar spēles pirmajām epizodēm mūsējie ieguva bumbas kontroli, bet trešajā minūtē pretinieku līderis Artūrs Karašausks no 25 metriem izpildīja lielisku sitienu, un glābt nespēja arī Vladislavs Kurakins – 0:1. Arī turpinājumā ”Riga” FC praktiski visu laiku spēlēja ar bumbu, taču viesi labi spēlēja aizsardzībā, kā rezultātā bija vien daži neprecīzi sitieni no distances. Izpildījām kaudzi ar stūra sitieniem, kas arī rezultātu nedeva. 42. minūtē pamatīgi iekritām pretuzbrukumā, Karašausks izskrēja vienatnē pret Kurakinu un vēlreiz raidīja bumbu vārtos – 0:2. Izskaņā vismaz vienus vārtus atgūt neizdevās, tādējādi pēc 45 minūtēm bijām iedzinējos ar 0:2.

Skaidrs, ka otrā puslaika sākumā ”Liepāja/Mogo” uzreiz lika noprast, ka spēlēs uz pretuzbrukumiem. Bumbas kontrolē rīdziniekiem gan joprojām nekādu jūtamu labu nedeva. Tādā stilā viss arī turpinājās – ”Liepāja/Mogo” rūpīgi aizsargājās, mēs neskaitāmas reizes centrējām bumbu soda laukumā, bet šajā vakarā nebija lemts gūt vārtus…0:2 un otro reizi pēc kārtas piedzīvojām zaudējumu Latvijas kausa finālā. Sāpīgi, traki sāpīgi, tomēr mēs pie tā negrasāmies apstāties. Turpinājums sekos…

Nākamo spēli ”Riga” FC aizvadīs 22. oktobrī, kad Latvijas futbola Virslīgas ietvaros Skonto stadionā pulksten 16:00 uzsāksim spēli pret RFS.