”Riga” FC izpilddirektors Romāns Lajuks. Foto: LFF

Šodien Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās risinājās Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu izloze, kurā noskaidrojās, ka ”Riga” FC spēlēs pret ”Jelgavu”. 

Izlozes zarā ”Riga” FC ieguva pirmo numuru, kas nozīmē, ka ceturtdaļfinālā pret ”Jelgavu” spēlēsim savā laukumā Skonto stadionā. Spēle notiks 16. augustā pulksten 19:00.

Jau iepriekš vairākkārt rakstījām, ka pirms šīs sezonas tika nolemts mainīt Latvijas kausa izcīņas izspēles formātu. Proti, kauss turpmāk tiks izspēlēts viena gada laikā, kas nozīmē, ka šogad komandām par trofeju sanāk cīnīties par divas reizes.

2016./2017. gada kausa izcīņā iekļuvām lielajā finālā, par kuru detalizēti vairs runāt negribas – zaudējums pēcspēles sitienu sērijā pret ”Ventspili”, kā rezultātā šogad vēl neizdevās sasniegt UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīru. 2017. gada kausu iesākām ar astotdaļfināla barjeru, kurā ar 5:0 pieveicām Latvijas futbola 1. līgas klubu Preiļu BJSS. ”Jelgava” savukārt ar 8:0 sagrāva Jēkabpils komandu, kura pēc konkrētā mača gan tika izslēgta no 1. līgas turnīra.

”Riga” FC un ”Jelgavas” pāra uzvarētāji pusfinālā spēlēs pret Jūrmalas ”Spartaku” vai ”Mettu/LU”. Pusfināls tiks izspēlēts 20. septembrī, bet lielais fināls paredzēts 18. oktobrī.

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?