Boriss Bogdaškins un Vitālijs Smirnovs. Foto: Romāns Kokšarovs

Šodien notika Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu izloze, kurā noskaidrojās, ka ”Riga FC” pretiniece šajā turnīra fāzē būs BFC ”Daugavpils” komanda, kas pagājušajā sezonā pameta Latvijas čempionāta spēcīgāko klubu sabiedrību.

Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 8. un 9. aprīlī. Latvijas Futbola federācija ziņo, ka par precīzu spēles dienu, laiku un vietu skaidrība būs vēlāk. ”Riga” spēlēs savā laukumā, bet šobrīd vēl skaidri nevaram nosaukt, kur tieši aizvadīsim šo svarīgo cīņu.

Pret Daugavpils komandu, kas pagājušajā sezonā pameta ”SynotTip” futbola Virslīgu, 2016. gadā izcīnījām trīs uzvaras, bet reizi bijām spiesti zaudēt divus punktus, nospēlējot neizšķirti 2:2.

Jau iepriekš neesam kautrējušies teikt, ka šajā sezonā pirmais uzdevums būs Latvijas kausa izcīņas trofejas iegūšana, kas pavērs ceļu uz Eiropas līgas kvalifikācijas turnīru. Mūsu ”zarā” ir arī Latvijas čempione un vicečempione, proti, Jūrmalas ”Spartaks” un ”Jelgava”, kas var lepoties ar kausa iegūšanu pēdējos trīs gados. Tātad uzvaras gadījumā pret daugavpiliešiem tālāk mūsējos sagaidīs cīņa pret ”Spartaku” vai ”Jelgavu”.

Otrā ”zarā” paredzēts Kurzemes derbijs starp ”Ventspili” un ”Liepāju”, kā arī divu citu Rīgas komandu cīņa – RFS pret ”Mettu/LU”. Jāpiebilst, ka pusfinālā uzvarētāju noskaidros divās spēlēs. Pusfinālus paredzēts aizvadīt 26. aprīlī un 3. vai 4. maijā, bet finālu – 17. maijā.

Rīt piedāvāsim Jums komandas galvenā trenera Vladimira Volčeka komentāru par notikušo izlozi.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?