Andrejs Kovaļovs. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

Rīt RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC aizvadīs Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēli pret BFC “Daugavpils” futbolistiem. Mača sākums pulksten 14:00! Komandai Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs, tiekamies tribīnēs!

Jau pirms sezonas sākuma neslēpām, ka pirmais uzdevums 2017. gadā ir Latvijas kausa trofejas iegūšana, kas jau šogad ļautu piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

“Protams, ka noskaņojums tagad ir kaujiniecisks. Vadība uzdevumus mums pateica skaidrus – uzvarēt šo spēli un uzvarēt visā kausa izcīņā, lai pēc iespējas ātrāk varam tikt Eirokausos. Visi to saprot, esam pieauguši cilvēki un saprotam, ka tagad ir jāuzvar un jāiet tālāk. Ļoti svarīgi būs ātri gūt vārtus, tad jau vajadzētu būt vieglāk. Ja tas neizdosies, tad viņi iegūs emocijas un var būt grūtāk. Nekādā gadījumā nedrīkst nenovērtēt pretiniekus. Treneris mūs noskaņos, un mēs būsim gatavi!” tā iepriekš izteicās “Riga” vārtsargs Vladislavs Kurakins.

Pret “Daugavpils” komandu pagājušajā gadā spēlējām četras reizes, iegūstot desmit no iespējamajiem 12 punktiem –  2:0, 2:0, 2:2, 3:0. Daugavpils 2016. gadā ieņēma pēdējo vietu Latvijas futbola Virslīgā, tādējādi izkrītot no spēcīgākā čempionāta. 2017. gadā daugavpilieši spēlēs 1. līgā, kur būs vieni no favorītiem. Daugavpils allaž izcēlusies ar talantīgiem jaunajiem futbolistiem, bet sastāvā ir arī daži pieredzējuši spēlētāji.

Pēdējo nedēļu rīdzinieki veltīja tieši, lai labāk sagatavotos spēlei pret “Daugavpili”. Pēc zaudējuma pret “Spartaku” nākamajā dienā bija atjaunošanās treniņš, tad puišiem bija viena brīvdiena, bet atlikušo nedēļas daļu puiši aktīvi trenējās RTU stadionā, kur arī rīt paredzēta spēle. Mača sākums pulksten 14:00.

 

 

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?