Kaspars Gorkšs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Oficiāli varam paziņot, ka 2017. gada sezonā Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs spēlēs ”Riga FC” kreklā. Centra aizsargs visu sagatavošanās posmu aizvadīja ar mūsu komandu un tagad arī līgums ir parakstīts. 

”Riga” sastāvā pirmo spēli 35 gadus vecais Gorkšs aizvadīja 14. janvārī, kad mūsējie pārbaudes spēlē ar 3:0 pieveica Klaipēdas ”Atlantas”. Treniņnometnes laikā Dubaijā Gorkšs piedalījās spēlēs pret Ķīnas Superlīgas klubu Henaņas “Jianye”, Austrijas futbola līderi Zalcburgas ”Red Bull” un ļoti spēcīgo Kazahstānas komandu ”Astana”. Visās trīs spēlēs Kaspars devās rīdzinieku pamatsastāvā.

Atzinīgi Kaspara parādīto sniegumu iepriekš vērtēja ”Riga” galvenais treneris Vladimirs Volčeks: ”Ne tikai kvalificēts futbolists, bet arī līderis komandā. Tikai ar savu klātbūtni ievieš pārliecību. Kad redzi, kā viņš strādā, un strādā vēl papildus, tas ir liels piemērs jaunajiem futbolistiem. Ar savu spēli vēl pierādīs, ka viņš joprojām ir Latvijas futbola līderis un pelnīti valkā valstsvienības kapteiņa apsēju.”

Karjeras laikā 21 gada vecumā Gorkšs pirmo reizi devās uz ārzemēm, un pāris sezonas uzspēlēja Zviedrijas komandās “Öster” un “Assyriska”. 2005./2006. gada sezonā Kaspars atgriezās Latvijā un pārstāvēja ”Ventspili”. Ar Kurzemes komandu Kaspars arī kļuva par Latvijas čempionu. Turpinājumā sākās centra aizsarga izcilais posms Anglijā.

No sākuma Kaspars pievienojās ”Blackpool”, bet 2008. gadā pārcēlās uz “Queens Park Rangers”, kā sastāvā aizvadīja 113 spēles un guva sešus vārtus. Ar šo klubu Gorkšs pirmo reizi uzvarēja Anglijas pēc spēka otrajā līgā jeb ”Championship”. QPR latvietim nedeva iespēju spēlēt Premjerlīgā, bet pēc šāda pavērsiena aizsargs nesalūza, pievienojās ”Reading” un vēlreiz aizcīnījās līdz ”Championship” titulam. Turpinājumā arī sapnis piepildījās – 2012./2013. gada sezonā latvietis 14 spēles (vieni vārti) nospēlēja Anglijas Premjerlīgā.

Pēdējās sezonas Gorkšs aizvadījis Anglijas klubos “Wolverhampton” un “Colchester United”, Grieķijas komandā ”Ergotelis” un Čehijas čempionāta vienībā ”Dukla”, pēc kā 2016. gadā pievienojās ”Liepājai”. Kaspars jau vairākus gadus ir stabila Latvijas futbola izlases vērtība. Kapteinis Latvijas izlasē cīnījies jau 82 spēlēs un ir guvis piecus vārtus. Novēlam Kasparam sasniegt augstākos mērķus ”Riga FC” kreklā!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?