Artūrs Karašausks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas čempione un kausa ieguvēja ”Riga” FC uz īres līguma tiesībām no Kipras augstākās līgas kluba ”Paphos” FC ieguvusi Latvijas izlases uzbrucēju Artūru Karašausku! Laipni lūgts čempionu sastāvā, Kara!

1992. gada 29. janvārī dzimušais Karašausks 2009. gadā aizvadīja pirmo sezonu Latvijas futbola Virslīgā, kad 18 spēlēs ”Olimpa” sastāvā guva desmit vārtus. Turpinājumā divas sezonas Artūrs spēlēja Rīgas ”Skonto”, kur 27 spēlēs guva vēl desmit vārtus valsts spēcīgākajā futbola čempionātā.

Dažas nākamās sezonas Karašauska karjerā nebija tās labākās. Uzbrucējs pārstāvēja ”Gulbeni”, Rīgas ”Skonto”, pabija arī Krievijas Premjerlīgas klubā Kazaņas ”Rubin”, bet 2015. gadā atgriezās ”Skonto” rindās. 16 spēlēs Virslīgā Karašausks guva sešus vārtus un pārcēlās uz Polijas Ekstraklases klubu ”Piast Gliwice”.

2016./2017. gada sezonā Artūrs spēlēja Šveicē ”Wil” sastāvā, kur pēc spēka otrajā līgā guva trīs vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. 2017. gadā Karašausks atgriezās Latvijā un ”Liepājas” sastāvā bija viens no spilgtākajiem spēlētājiem čempionātā. 24 spēlēs Karašausks guva 12 vārtus, pie tam vēl trīs vārtus Karašausks guva kausa izcīņā, no kuriem divus ļoti meistarīgus kausa izcīņas finālā tieši pret ”Riga” FC, praktiski vienatnē nodrošinot liepājniekiem kausa trofeju.

2018. gada sezonu Karašausks sāka ”Liepājā”, kur 12 spēlēs guva četrus vārtus, bet tad pārcēlās uz Kazahstānas augstākas līgas klubu ”Akzhayik”. Kazahstānā Artūrs guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Turpinājumā Karašausks parakstīja līgumu ar RFS, taču šīs Rīgas komandas sastāvā tā arī nevienu spēli neaizvadīja, jo futbolistu iegādājās Kipras augstākās līgas klubs ”Paphos” FC.

Kiprā sezona jau rit tās otrajā daļā, un ”Riga” FC ir izdevies vienoties ar Kipras klubu par Karašauska pievienošanos Latvijas čempionu sastāvam uz īres līguma nosacījumiem. Laipni lūgts komandā, Kara!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?