Artūrs Karašausks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien FNL kausa izcīņā “Riga” FC otrajā puslaikā guva četrus vārtus un ar rezultātu 4:1 sagrāva Armēnijas klubu “Pyunik Erevan”. Divi vārti Artūram Karašauskam, bet pa reizei izcēlās Aleksejs Višņakovs un Štefans Paničs. Ceturtdien cīnīsimies par devīto vietu.

Mača sākums rīdziniekiem neizdevās – nebijām gatavi aktīvajam pretinieku presingam, daudz zaudējām bumbu, un armēņi bija tie, kas kontrolēja notikumus laukumā. “Riga” FC veidojās potenciāli labi pretuzbrukumi, taču līdz bīstamiem sitieniem netikām. 39. minūtē pēc viesu stūra sitiena Štefans Paničs iesāka mūsējo uzbrukumu, Kamils Bilinskis piespēlēja Ritvaram Ruginam – pussargs sita pa vārtiem, viesu vārtsargam pārliecinoši bumbu tverot. Puslaika izskaņā ”Pyunik” izveidoja labu uzbrukumu, kura noslēgumā mūsējos divreiz glāba Nils Puriņš, bet ar trešo mēģinājumā Arturs Miranjans atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Otrā puslaika ievadā rīdziniekiem uzreiz ieguva bumbas kontroli, un 48. minūtē pēc Žoela Bopesu piespēles no kreisās malas rezultātu atklāja Aleksejs Višņakovs – 1:1. Četras minūtes vēlāk pēc stūra sitiena bumbu vārtu tīklā ar galvu raidīja Štefans Paničs, un rīdzinieki jau bija vadībā ar 2:1. 66. minūtē Deniss Talalajs aprāva bīstamu rīdzinieku uzbrukumu, saņēma otro dzelteno kartīti un tika noraidīts no laukuma, vēl vairāk samazinot “Pyunik” iespējas šajā spēlē.

76. minūtē pa labo malu soda laukumā ierāvās Kamils Bilinskis, kurš laicīgi uz tālo vārtu stūri piespēlēja Artūram Karašauskam, un viņš guva pirmos vārtus “Riga” FC kreklā – 3:1. Minūti vēlāk Karašausks izmantoja pretinieku kļūdu, apspēlēja vārtsargu un panāca jau graujošu 4:1. Arī atlikušajā spēles daļā ”Riga” FC piederēja pārsvars, tiesa, vienā no epizodēm rīdziniekus glāba vārtu pārliktnis. Vārtu guvumu šajā spēlē vairs nebija, un “Riga” FC uzvarēja pārliecinoši ar 4:1.

Ceturtdien, 21. februārī, “Riga” FC aizvadīs spēli par devīto vietu, kad tiksies ar “Krasnodar-2” un Voronežas “Fakel” spēles uzvarētāju.