“Riga” FC šovakar Latvijas kausa 1/8 fināla spēlē ar 6:0 sagrāva 1. līgas komandu “Super Nova”. Četrus vārtus guva Kamils Bilinskis, bet pa reizei izcēlās Vjačeslavs Šarpars un Felipe Brisola! 17. jūlijā Rīgā uzņemsim Īrijas “Dundalk” FC.

Riga FC pagājušajā sezonā kļuva par Latvijas kausa ieguvēju, izcīnot pirmo trofeju kluba pastāvēšanas vēsturē. Pret 1. līgas komandu Super Nova rīdzinieki 2018. gadā kausā arī spēlēja tieši astotdaļfinālā, kad izcīnīja panākumu ar 2:0. Rīdzinieku pamatsastāvā šajā spēlē nebija neviens futbolists, kurš sāka spēli aizvadītajā nedēļā Čempionu līgā Īrijā. Rīdzinieku sastāvā šajā spēlē debitēja nesen piesaistītie Jorgoss Valerjanoss un Vjačeslavs Šarpars.

Rīdzinieki jau ar spēles pirmajām minūtēm ieguva milzīgu pārsvaru bumbas kontrolē, veidoja vienu uzbrukumu pēc otra, un 11. minūtē no vārtu priekšas bumbu pretinieku vārtos raidīja Kamils Bilinskis – 1:0. Divas minūtes vēlāk pēc lieliskas Felipes Brisolas piespēles debijas spēlē vārtus guva Vjačeslavs Šarpars (2:0). Puslaika gaitā Riga FC futbolisti trīs reizes norībināja vārtu konstrukciju, tomēr puslaika beigās spēja raidīt trešo bumbu pretinieku vārtos, kad 40. minūtē no aptuveni desmit metriem precīzi sita Felipe Brisola (3:0). Super Nova pāris reizes aizskrēja pretuzbrukumos, nopietnus momentus gan neizveidojot, tādējādi pēc 45 minūtēm uz tablo 3:0 pārsvars.

Otrā puslaika sākumā bija vajadzīgas tikai trīs minūtes, lai savus otros vārtus spēlē gūtu Bilinskis – 4:0. Riga FC turpināja dominēt laukumā, bet līdz nākamajiem vārtiem kāds laiciņš bija jāpagaida. 68. minūte pēc Vladislavs Gabova piespēles Bilinskis soda laukumā soda laukumā veikli apstrādaja bumbu un sita tālajā stūrī (5:0). 81. minūtē Bilinskis guva savus ceturtos vārtus mačā un uzstādīja spēles galarezultātu (6:0), lai arī pēdējās minūtēs rīdziniekiem bija vēl daudzi lieliski momenti.

Nākamā spēle Riga FC paredzēta 17. jūlijā. UEFA Čempionu līgas atbildes spēlē rīdzinieki Skonto stadionā uzņems Īrijas Dundalk FC. Biļetes jau šobrīd variet iegādāties Biļešu Serviss kasēs.