Kamils Bilinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC oficiāli paziņo, ka pēc šīs sezonas neturpinās sadarbību ar vārtsargu Maksimu Uvarenko, pussargu Alekseju Višņakovu un uzbrucēju Kamilu Bilinski! Paldies visiem par ieguldīto darbu! Un veiksmi karjeras turpinājumā! 

Maksims Uvarenko “Riga” FC kluba sastāvu papildināja pirms 2019. gada sezonas. 32 gadus vecais vārtsargs Virslīgā aizvadīja deviņus mačus, kā arī sargāja “Riga” FC vārtus vienā kausa spēlē. Desmit mačos Uvarenko ielaida septiņus vārtus, četras reizes nostāvot uz nulles. Maksims arī lieliski ar padomiem visas sezonas gaitā varēja palīdzēt mūsu gados jaunākajiem vārtsargiem, tostarp pirmajam numuram Robertam Ozolam.

Pussargs Aleksejs Višņakovs tāpat kā Uvarenko par “Riga” FC futbolistu kļuva 2019. gadā. 35 gadus vecais futbolists Virslīgā aizvadīja 25 spēles, 17 sāka pamatsatāvā, guva četrus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Aleksejs piedalījās arī piecās Eirokausu spēlēs, kā arī divos Latvijas kausa izcīņas mačos. Arī Aleksejam bija liela nozīme ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā.

Polijas uzbrucējs Kamils Bilinskis “Riga” FC kreklā nospēlēja pusotru sezonu. 2019. gadā Kamils Virslīgā 20 spēlēs izcēlās ar pieciem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Eirokausos trīs mačos Bilinskis guva divus ļoti svarīgus vārtus, savukārt Latvijas kausa izcīņā Bilinskis trīs mačos pamanījās gūt piecus vārtus. Poļu uzbrucējs bija kluba rezultatīvākais spēlētājs šajā gadā.

“Riga” FC vēlas izteikt lielu pateicību visiem trim futbolistiem par ieguldīto darbu! Jūs esat čempioni! Veiksmi karjeras turpinājumā!

Savukārt pussargs Deniss Rakels pēc īres līguma beigām atgriezies Kipras augstākās līgas kluba “Pafos” FC sastāvā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?