Vladimirs Kamešs. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

“Riga” FC oficiāli paziņo, ka Latvijas izlases pussargs Vladimirs Kamešs atgriezies Latvijā un parakstījis līgumu ar valsts čempioni. Karjeras laikā spilgti spēlējis Virslīgā, labi cīnījies gan Krievijas Premjerlīgā, gan Nacionālajā līgā, kā arī uzspēlējis Polijas Ekstraklasē. Laipni lūgts, Vladimir! 

Vladimirs ir dzimis 1988. gada 28. oktobrī Liepājā. Kamešs ir šīs pilsētas futbola audzēknis. Profesionālās karjeras sākumposmā lielāko daļu laika Kamešs pavadīja “Liepājas metalurgā”, bet 2010. gadā spēlēja arī “Gulbene-2005” rindās. Jāpiemin, ka 2010. gada sezonā Kamešs Gulbenē strādāja kopā ar pašreizējo “Riga” FC galveno treneri Mihailu Koņevu un izpilddirektoru Romānu Lajuku. “Liepājas metalurgā” līdz 2012. gada izskaņai Kamešs nospēlēja gandrīz 90 spēles un guva 25 vārtus.

2013. gadā Kamešs pārcēlās uz Krievijas Premjerlīgas klubu “Amkar Perm”. Gada laikā šī kluba sastāvā Vladimirs aizvadīja 17 spēles. 2013./2014. gada sezonas otrajā pusē desmit spēles Latvijas futbolists aizvadīja Krievijas Nacionālās līgas vienībā “Neftekhimik”, kur guva arī vienus vārtus.

2015. gadā Kamešam sešas spēles Polijas Ekstraklasē “Pogon Szczecin”. Pēc tam līdz 2016. gada vasarai Kamešs spēlēja “Liepājā”, kur nospēlēja 25 spēles, guva septiņus vārtus un kļuva par valsts čempionu. Nākamās divas sezonas Kamešs bija viens no Krievijas Nacionālās līgas “Enisey” līderiem. Divu sezonu laikā Vladimirs čempionātā nospēlēja 58 spēles un guva 12 vārtus.

2018. gadā septiņās spēlēs “Liepājas” sastāva Vladimirs guva divus vārtus, bet tad atgriezās Krievijas Nacionālājā līgā, vienojoties ar “SKA Khabarovsk”. 13 spēlēs Habarovskā Kamešam vieni gūti vārti. Kamešs 18 spēles aizvadījis arī Latvijas nacionālās izlases kreklā.

Laipni lūgts čempionu sastāvā, Vladimir!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?