Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar pulksten 18:00 Slokas stadionā “Riga” FC aizvadīs spēli viesos pret Jūrmalas “Spartaku”. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.

“Riga” FC šī būs jau septītā spēle augustā, tādējādi skaidrs, ka ar vienu sastāvu šādā grafikā spēlēt nav iespējams. Piektdien tuvāk vakarpusei rīdzinieki atgriezās no Kopenhāgenas. Sestdien komanda aizvadīja pirmsspēles treniņu, pēc kā kopīgi devās uz viesnīcu, lai turpinātu gatavošanos svētdienas mačam.

Pret Jūrmalas “Spartaku” šajā sezonā esam aizvadījuši divas ļoti labas spēles, abās izcīnot graujošas uzvaras. 1. apļa spēlē Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā uzvarējām ar 4:0, bet 2. aplī Skonto stadionā spējām “Spartaka” vārtos sasist pat sešas bumbas (6:1).

Sezonas gaitā Jūrmalas “Spartaks” gan krietni ir uzlabojis savu sniegumu, tādējādi šobrīd soļo pretim tam, lai nākamajā sezonā atgrieztos UEFA Eiropas līgas turnīra kvalifikācijā. Jāpiemin, ka “Spartaks” ir viena no rezultatīvākajām komandām ar 36 gūtiem vārtiem (“Riga” FC līdere ar 39), bet tajā pašā laikā acīmredzamas bijušas problēmas ar aizsardzību – 37 ielaisti vārti, kas ir sliktākais rādītājs visā čempionātā (“Mettai” un “Daugavpilij” pa 36, “Riga” ar 13 labākā arī šajā rādītājā).

Turnīra tabulā šobrīd situācija ir ļoti patīkama – “Riga” FC 22 spēlēs iekrājusi 47 punktus un pārliecinoši ierindojas pirmajā vietā. RFS ir 24 aizvadītas spēles un 41 izcīnīts punkts. “Ventspils” un “Spartaks” abas līdz šim nospēlējušas 23 spēles un tikušas pie 37 punktiem. Tālāk ar 33 punktiem seko “Valmiera Glass ViA” komanda.

Mača sākums svētdien Slokas stadionā pulksten 18:00. Tiešraidē šo spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?