Ņikita Juhņevičs. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā 10. kārtas spēlē Mihaila Koņeva un Sergeja Kožana trenētā ”Riga” FC-2 ar 1:0 pieveica Jūrmalas ”Spartaka” otro komandu. Vienīgos vārtus šodien no 11 metru atzīmes guva Ņikita Juhņevičs.

Pēdējās spēles ”Riga” FC dublieru komandai nav bijušas tās veiksmīgākās – 0:7 pret ”Liepāju-2” un 0:2 pret ”Ventspili-2”. Skaidrs, ka pēc šīm spēlēm noskaņojums nebija tas labākais, bet jāņem vērā fakts, ka šos mačus aizvadījām bez palīdzības no Virslīgas komandas, un vismaz šobrīd jaunajiem futbolistiem ļoti svarīgi, lai laukumā palīdz divi trīs pieredzējušāki spēlētāji.

Vakar Latvijas futbola Virslīgas ietvaros ”Riga” un ”Spartaka” komandas aizvadīja patiešām interesantu spēli patīkamos laikapstākļos. Līdzjutēji izbaudīja spēli ar daudz vārtu gūšanas momentiem pie abiem vārtiem, komandām noslēgumā spēlējot neizšķirti 1:1.

Šodien dublieriem palīgā no Virslīgas sastāva devās vakar nespēlējušie Antonijs Černomordijs, Daniils Turkovs un Ņikita Juhņevičs, kuram, starp citu, 28. maijā aprit 20 gadi. Ņikita sev šajā cīņā arī pasniedza dāvanu – 44. minūtē Juhņevičs realizēja 11 metru soda sitienu un sniedza rīdziniekiem 1:0 pārsvaru. Otrajā puslaikā rezultāts uz tablo vairs nemainījās, un ”Riga” FC-2 svinēja minimālu uzvaru ar 1:0.

10 spēlēs dublieriem tā bija trešā uzvara – ar 11 punktiem turnīra tabulā mūsējie vismaz šobrīd pakāpjas uz ceturto vietu astoņu komandu konkurencē. Nākamo spēli ”Riga” FC-2 aizvadīs 3. jūnijā pulksten 19:00 pret FK ”Metta/LU”-2.