Marko Jovanovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC kolektīvu pametis fiziskās sagatavotības treneris Marko Jovanovičs, kurš savu karjeru turpinās vienā no zināmākajiem Ēģiptes klubiem Kairas ”Zamalek”! ”Riga” FC vēl Marko veiksmi karjeras nākamajā posmā!

35 gadus vecais Melnkalnes fiziskās sagatavotības treneris ”Riga” FC pievienojās pirms šī gada sezonas, kad pārcēlās no Saūdu Arābijas. Marko uzreiz izveidojās labs kontakts ar visiem komandas futbolistiem. Jovanovičs vēl ar komandu bija treniņnometnes Pērnavā sākumā.

Tās gaitā Jovanovičs saņēma piedāvājumu no Ēģiptes kluba ”Zamalek”. Lai arī labprāt saglabātu Marko mūsu komandā, ”Riga” FC nolēma nelikt nekādu šķēršļus Marko pārejai uz vienu no zināmākajiem Āfrikas klubiem, kur šajā nedēļas nogalē startēs 2017./2018. gada sezonas čempionāts.

”Al Zamalek” tika izveidota tālajā 1911. gadā un ir labi zināma sporta organizācija visā Āfrikā. Mājas spēles komanda aizvada ”Petro Sport Stadium”, kur ir vieta 16000 skatītāju. 2014./2015. gada sezonā ”Zamalek” kļuva par Ēģiptes Premjerlīgas uzvarētāju, bet pagājušajā sezonā ierindojās trešajā vietā. Komanda regulāri spēlē arī Āfrikas Čempionu līgas pamatturnīrā, kur 2002. gadā arī izdevās triumfēt.

Vēlam veiksmi Marko karjeras turpinājumā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?