Ivans Jeņins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums “Riga” FC pussarga Ivana Jeņina komentāru pirms šovakar gaidāmās Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēles pret Jūrmalas “Spartaku”. Mača sākums RTU stadionā pulksten 18:00. 

Ivans Jeņins, “Riga” FC balsta pussargs: “Pirmā spēle pret “Spartaku” vispār neizdevās. Varbūt, ja nebūtu noraidījuma, būtu citādāk. Tagad uzreiz ir jāiziet laukumā ar maksimālu noskaņojumu, nevis, kā tas bija sezonas ievadā, kad pirmie puslaiki vispār bija slikti. Jādodas laukumā ar spēcīgu noskaņojumu, jāizslēdz viņu stiprās puses, kas ir pretuzbrukumi ar ātriem futbolistiem. Ja tas izdosies, domāju, viss būs kārtībā.

Trenera maiņa? Kā parasti, katras pārmaiņas sapurina. Cerams, ka tas dos pozitīvas izmaiņas. To tad jau vēl redzēsim…Viss būs redzams sezonas beigās. Redzēsim, vai šī sapurināšana mums palīdzēs. Strādājam daudz, tagad arī ir citi uzdevumi komandas spēlē. Galvenais, lai tas dod rezultātu.”

Ivans arī izteica savas domas par pēdējo spēli: “Spēlētāju vidū neviens nedomāja par to, vai tas ir derbijs vai nav. Mums vienkārši obligāti bija jāuzvar. Līdz tam bija neveiksmīgi rezultāti. Obligāti bija jāuzvar, lai ir labākas emocijas, vieta tabulā. Ceru, ka tas tagad nostrādās. Laikapstākļi? Jā, piekrītu, ka tādās spēlēs daudz nosaka tieši komandas raksturs. Katram bija jāparāda savs raksturs, visiem kopā bija jābūt spēcīgiem. Ja kaut kas nesanāk, tad vienam otru jāatbalsta. Nedrīkst zaudēt divcīņas. Tā bija cīņa! Ja būtu citi laikapstākļi, tad, iespējams, būtu arī cita spēle.”

“Ko skatītāji var sagaidīt pirmajā kausa 1/2 fināla spēlē pret “Spartaku”? Neveiksim nekādas prognozes tagad, bet es ceru, ka jau ar pirmajām minūtēm parādīsim to, kas ir jāparāda. Skaidrs, ka uzvara ir vajadzīga, cits rezultāts nedrīkst būt. Ir jātiek finālā! Būs interesanti, tāpēc visus gaidām stadionā.”

RTU mača sākums pulksten 18:00. Laukums atrodas Rīgā, Daugavgrīvas ielā 56a.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?