Ivans Jeņins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtas spēles pret Sofijas CSKA komentāru sniedzis ”Riga” FC pussargs Ivans Jeņins, kuram pirmajā puslaikā bija lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu. Centra pussargs neslēpa, ka spēlēt šādā atmosfērā uzreiz ir citādāk un aicināja visus Latvijas futbola līdzjutējus komandu atbalstīt 19. jūlija atbildes spēlē Rīgā. 

”Man liekas, ka pirmajā puslaikā nospēlējām ļoti cienīgi. Bija kompaktums mūsu spēlē, un īstenībā nedevām viņiem nekādas iespējas uzbrukumā. Sita viņi no tālas distances dažas reizes, bet nekas vairāk. Mēs izveidojām var pat teikt, ka divus simtprocentīgus momentus. Varējām iesist, bet nespējām to izdarīt. Otrajā puslaikā jau bija sarežģītāk, plus viņi iesita ātrus, labus vārtus. CSKA ieguva pārliecību, bet mums parādījās caurumi aizsardzībā. Tāpēc bija grūtāk, vēl arī karstums, taču tas, protams, nav attaisnojums. Grūtāk kļuva spēlēt.

Mans moments? Vienkārši vārtsargs viņus izglāba, paveicās pretiniekiem. Varbūt arī ne es pilnīgi veiksmīgi uzsitu, taču bumba lidoja vārtu stūrī, un vārtsargs viņus glāba. Nepaveicās. Arī Milanam bija labs sitiens, patiešām izveidojām momentus, kamēr viņiem bez tā trakā sitiena īstenībā vairāk momentu nemaz spēlē nebija,” tā aizvadīto spēli centra pussargs Ivans Jeņins.

”Treneris teica, ka svarīgi izturēt pirmās 20 minūtes, jo viņi uzreiz skriešot uz priekšu. Spēlētājus uz priekšu dzīs tribīnes, viņi trīs gadus nebija spēlējuši Eiropas līgā. Viņiem tas bija vajadzīgs. CSKA ir vēlme iekļūt grupu turnīrā. Izturējām, varbūt pat var teikt, ka spēlējām līdzīgi. Spēlējām un ne ar ko nebijām sliktāki par viņiem,” stāsta Jeņins.

Futbolists arī atklāja, kā sniegumu ietekmēja lieliskā atmosfēra stadionā, kad pretiniekus skaļi atbalstīja aptuveni astoņi tūkstoši līdzjutēju: ”Vienkārši lieliska atmosfēra. Vispār uzreiz ir citādāk spēlēt, sanāk labāku sniegumu demonstrēt. Līdzjutēji viņiem bija vienkārši super. Ceru, ka otro spēli mums izdosies uzvarēt, tāpēc gribētos izmantot iespēju un aicināt skatītājus uz spēli Rīgā. Atbalstiet mūs! Darīsim visu, lai izcīnītu uzvaru un iepriecinātu jūs.”

Atbildes spēle 19. jūlijā notiks Skonto stadionā Rīgā. Mača sākums paredzēts pulksten 19:30! Biļetes variet iegādāties ”Biļešu Serviss” kasēs, kā arī interneta vietnē www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/futbols/riga-fc-cska-sofia-bulgarija-uefa-eiropas-ligas-spele-258204/.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?