“Riga FC” futbolisti pēc izcīnītās uzvaras. Foto: Mārtiņš Sīlis

Pilnu spēli pret ”Liepāju” (1:0) aizvadījušais “Riga FC” futbolists Ivans Jeņins pēc pirmās uzvaras Latvijas futbola Virslīgā 2017. gadā neslēpa prieku par sasniegto rezultātu un atzīmēja lieliskos Kaspara Gorkša vārtos, piebilstot, ka tie bijuši īstā Anglijas futbola stilā. 

Ivans Jeņins, “Riga FC” pussargs: “Spēle sanāca sarežģīta. Pirmajā puslaikā spēlējām pret vēju. Bumba kaut kur ķērās, cīņa, sadursmes…Izturējām pirmo puslaiku, sanāca tāds kaujiniecisks, kopumā visa spēle tāda bija. Otrajā puslaikā spēlējām pa vējam, likām bumbu uz zemes, centāmies tā spēlēt. Brīžiem sanāca, brīžiem – nē. Lieliski, ka izmantojām standarsituāciju. Tad nedaudz nosēdāmies, spēlējām vienkāršāk.

Varējām noķert viņus vēl kādā pretuzbrukumā. Uzskatu, ka pelnīti uzvarējām. Mača sākumā bija grūti pie visa pierast, plus viņi te trenējās. Mums bija nepierasti, laukums arī nav liels. Viņiem no sākuma bija neliels pārsvars, bet cīņā nezaudējām, kaut kur pat uzvarējām.

Gols? Vienkārši fantastisks! Plus Kasjiks [Kaspars Gorkšs] iesita, izteikta Anglija, kā viņš māk un var. Ļoti skaisti. Arī piespēle bija ļoti laba. Lieliski! Jā, starpsezonā vairāk ielaidām, bet tam tā ir domāta – kaut kur kļūdāmies, ielaižam vārtus un no tā izdarām secinājumus. Tagad jau bija oficiāla spēle, kurā labāk nospēlēt drošāk, no tā arī veidojas pārliecība aizsardzībā. Domāju, ka tāpēc arī neielaidām vārtus, bet pats galvenais – raksturs.”

“Vai tagad spiediens ir samazinājies? Spiediens vienalga būs, jo gan mēs paši, gan vadība ir uzstādījusi konkrētus mērķus. Spiediens būs vienmēr, bet mēs visu mēģināsim pierādīt laukumā, un tādā veidā to spiedienu mazināt.”

18. martā savā laukumā, visticamāk, RTU stadionā uzņemsim ”Ventspili”. Mača sākums pulksten 15.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?