Rafaels Ledesma un Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, 22. jūnijā, Skonto stadionā Rīgā Latvijas futbola Virslīgas 13. kārtas spēlē ”Riga” FC uzņems ”Jelgavas” futbolistus. Mača sākums pulksten 19:30. Biļetes uz šo intriģējošo cīņu iespējams iegādāties ”Biļešu serviss” kasēs. 

30. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā starp abām komandām izvērtās īsta kauja, un diviem pretinieku futbolistiem Artim Lazdiņam un Antem Bakmazam spēle beidzās ar noraidījumiem par rupju spēli. Rīdzinieki savas iespējas izmantoja un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0.

12. kārtas spēlē ”Riga” FC aizvadīja pirmo mājas spēli Skonto stadionā, kuru klātienē vēroja gandrīz 1500 skatītāji. Mazāk kļūdījāmies, labi izmantojām vārtu gūšanas momentus un Rīgas derbijā sakāvām RFS, izcīnot ļoti svarīgus trīs punktus. ”Jelgava” savukārt savā laukumā grūtā spēlē ar 2:0 apspēlēja septītajā vietā esošo ”Metta/LU”.

Kalendārs diemžēl arī šajā vasarā ir ļoti saraustīts, un pēc spēles pret jelgavniekiem atkal mūsējos sagaida garāks pārtraukums, tāpēc ļoti svarīgi pirms tā būtu izcīnīt uzvaru, kas ļautu atgriezties labāko trijniekā. Šobrīd turnīra tabulā augstāk atrodas ”Jelgava”, kas 12 spēlēs iekrājusi 22 punktus, kamēr rīdziniekiem ir 20 punkti un ceturtā vieta.

Tāpat kā iepriekšējā spēlē komanda ļoti cer uz skaļu Jūsu atbalstu, kas palīdz sasniegt pozitīvu rezultātu. Pret RFS visi kopīgi radījām lielisku atmosfēru. Kāpēc gan to neizdarīt vēlreiz? Tiekamies stadionā un atbalstām ”Riga” FC. Mača sākums pulksten 19:30. Tiem, kuriem iespējas ierasties klātienē nebūs, spēli varēs redzēt portālā Sportacentrs.com.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?