Jauno Virslīgas sezonu “lauvas” uzsāks ar izbraukuma spēli pret „Liepāju” Foto: Mārtiņš Sīlis / FK Liepāja

26.01.2017. / Preses dienests

 

2017. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu „Riga FC” vienība uzsāks 11. martā ar izbraukuma spēli pret „Liepāju”, tā šodien savā mājas lapā paziņoja turnīra organizatori. Pilns čempionāta kalendārs tiks apstiprināts 1.februārī.

Biedrība ,,Latvijas Futbola Virslīga’’ savā relīzē informēja, kā čempionāta atklāšanas spēle paredzēta 10. martā, kad pērnās sezonas otrās vietas ieguvēji „Jelgava” uzņems turnīra debitantus „SK Babīte”. „Lauvas”, savukārt, jau otru sezonu pēc kārtas uzsāks izbraukumā. Pirms gada „Riga FC” debitēja Latvijas futbola augstākajā sabiedrībā ar spēli Ventspilī (1:1), šopavasar Vladimiru Volčeku un viņa kolektīvu ceļš vedīs citu Kurzemes pilsētu Liepāju.

Pēc provizoriskas informācijas pirmo mājas spēli mūsu futbolisti aizvadīs 18.martā pret „Ventspili”, savukārt ar nepacietību gaidāmais „lauvu derbijs” starp „Riga FC” un RFS ieplānots aprīļa vidū čempionāta 5. kārtas ietvaros.

LFV atgādina, ka LFF Sacensību daļas klubu licencēšanas process noslēgsies 1.februārī, kad oficiāli tiks apstiprināti visi klubi, kas startēs jaunajā sezonā, līdz ar to arī šajā dienā tiks apstiprināts arī čempionāta izspēles kalendārs.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?