Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar pulksten 20:45 ”Riga” FC debitēs UEFA Eiropas līgas turnīrā. Kvalifikācijas 1. kārtā ”Bulgarska Armia Stadium” dosimies cīņā pret titulētāko Bulgārijas klubu Sofijas CSKA. Futbolisti ir ļoti kaujinieciskā noskaņojumā un gatavi cīnīties par pozitīvu rezultātu! 

Šī būs ”Riga” FC kluba debija UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. Šādu iespēju nodrošinājām pagājušajā sezonā, kad Latvijas futbola Virslīgas turnīrā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē iekļuvām labāko trijniekā un izcīnījām bronzas medaļas.

Sofijas CSKA ir titulētākais savas valsts klubs, kurš ir dibināts 1948. gadā. CSKA Bulgārijas čempionātā ir triumfējusi 31 reizi un 20 reizes ieguvusi Bulgārijas kausa trofeju. Tāpat Sofijas klubs četras reizes uzvarējis Bulgārijas Superkausā. Pēdējo zeltu klubs gan ieguva 2008. gadā. Uz Eiropas skatuves Sofijas CSKA spilgtākos panākumus guva 1966./1967. un 1981./1982. gada sezonās, kad klubs iekļuva Eiropas kausa pusfinālā.

Pēdējās septiņās sezonās Bulgārijā triumfējusi ”Ludogorets” komanda. Bulgārijas čempionātā iepriekšējā sezonā CSKA 26 spēlēs iekrāja 19 uzvaras, sešus neizšķirtus un tikai vienu zaudējumu, ar 63 punktiem ierindojoties otrajā vietā aiz ”Ludogorets”, kurai 21 uzvara, trīs neizšķirti, divi zaudējumi un 66 punkti. Trešajā vietā esošā ”Levski” iekrāja 50 punktus.

”Pēc notikušās izlozes uzreiz sākām pastiprināti sekot līdzi šai komandai. Ir mums informācija par viņu pārbaudes spēlēm. Mēs sagaidām spēcīgu spēles sākumu no CSKA, aktīvas pirmās 20 minūtes. Līdzjutēji no mājiniekiem pieprasīs ātrus vārtus. Protams, vajag izturēt šīs pirmās 20 minūtes. CSKA ir laba līmeņa komanda. Cīnīsimies,” tā pirms gaidāmās spēles izteicās ”Riga” FC galvenais treneris Viktors Skripņiks.

”Riga” FC Sofijā ieradās otrdien ar čārterreisu no Rīgas, tajā pašā dienā vakarā jau bija pirmais treniņš, vakar bija teorētiskā nodarbība un oficiālais pirmsspēles treniņš, bet šovakar komanda pēc brokastīm devās aptuveni 45 minūšu garā kopīgā pastaigā. Jāpiemin, ka vakar treniņš bija tikai aptuveni 40 minūtes. Tagad atliek tikai atpūsties un gatavoties vakara lielajai spēle. Mača sākums pulksten 20:45.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?