Armands Pētersons pagājušajā gadā spēlē pret BFC ”Daugavpils”. Foto: Romāns Kokšarovs

”Riga FC” turpina aktīvu darbu, gatavojoties 2017. gada sezonai, bet rīt Skonto manēžā Rīgā aizvadīsim savu pirmo spēli Ziemas kausa turnīrā. Pulksten 13:15 uzsāksim cīņu pret Latvijas futbola 1. līgas komandu BFC ”Daugavpils”. 

Jau iepriekš ziņojām, ka BFC ”Daugavpils” būs mūsu pretiniece Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, bet arī Ziemas kausā pirmo spēli aizvadīsim tieši pret daugavpiliešiem. Pagājušajā sezonā no Latvijas futbola Virslīgas pamešanas Latgales komandu neglāba arī daudzu leģionāru piesaiste sezonas gaitā, tomēr nenovērtēt ”Daugavpili” nedrīkst, jo no šīs pilsētas nākuši vairāki meistarīgi futbolisti.

2016. gadā pret BFC ”Daugavpils” futbolistiem aizvadījām četras spēles, gūstot trīs uzvaras un reizi spēlējot neizšķirti. Neskatoties uz to, ka pagājušajā sezonā daugavpilieši izkrita uz 1. līgu, komanda laicīgi sāka sagatavošanās procesu jaunajai sezonai un jau aizvadījuši vairākas pārbaudes spēles. Skaidrs, ka 2017. gadā klubs vēlēsies atgriezt Daugavpils futbolu Latvijas spēcīgākajā čempionātā.

Par pēdējo daļu sagatavošanās posmā pēc pirmdienas treniņa pastāstīja viens no treneriem Kristaps Blanks: ”30. janvārī atbraucām no treniņnometnes Dubaijā. Ļāvām puišiem atpūsties gan fiziski, gan morāli. Katram šīm dienām bija sastādīts plāns, kā pašam individuāli jāstrādā. Katrs futbolists pēc šīm dienām atgriezās optimālā formā. Vienīgais, ka atkal jāpierod pie seguma. Tagad trešais treniņš un vienalga jūtams, ka ir grūtības pēc divām nedēļām pavadītām uz dabīgās zāles seguma. Bumbas vadīšana, atsitiens, pie visa jāpierod. Domāju, ka pāris dienas, un viss būs kārtībā.

Pagaidām viss notiek pēc plāna, rīt jau jāaizvada spēle. Noteikti, ka neko īpaši netaupīsim, ir nopietni jāgatavojas sezonai. Tagad ir futbolisti, kas uz U21 izlasi ir izsaukti, tāpat pāris leģionāri nav atbraukuši, tāpēc sastāvs nav nemaz tik plašs. Sadalīsim slodzi starp spēlētājiem – kāds nospēlēs visu maču, kāds – puslaiku. Domāju, ka rīt uzspēlēs visi. Protams, ka katrā spēlē ir jāmēģina uzvarēt. Ja izej laukumā, allaž cīnīsies tikai un vienīgi par uzvaru. Tāpat būs arī rīt!”

Mača sākums Skonto hallē Rīgā jau pulksten 13:15. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com.

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle
11.feb FK Trakai Skonto halle
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle
18.feb FK Lietava RTU
21.feb FK Sūduva Marijampole
4.mar FK Banga RTU

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?