”Riga” FC. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt pulksten 19:20 Skonto stadionā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 22. kārtas spēli, kurā ceturto reizi sezonā mērosies spēkiem ar pašreizējo čempionāta vicelīderi ”Liepāju/Mogo”. Grafiks mūsu komandai šobrīd ir pavisam sarežģīts, tāpēc ļoti vajadzīgs arī Jūsu atbalsts, kas allaž sniedz papildu enerģiju. 

Pret ”Liepāja/Mogo” komandu rīdzinieki aizvadīja sezonas pirmo spēli 11. martā, un toreiz vienīgos vārtus guva Kaspars Gorkšs, izraujot ”Riga” FC uzvaru ar minimālu 1:0. 13. maijā pirms Latvijas kausa fināla liepājniekiem piekāpāmies ar 0:2, bet 24. jūlijā pēc laba sākuma nenoturējām pārsvaru un zaudējām ar 1:2.

”Riga” FC šajā sezonas posmā sagaida ļoti sarežģīts posms, kurā jāspēlē divas reizes nedēļā, pie tam katrs no mačiem būs itin izšķirošs un nekāda taupīšanās nav iespējama, tādējādi maksimāli esam pārdomājuši treniņprocesu un atjaunošanās darbu, lai katrā spēlē mūsu puiši būtu gatavi cīnīties par visiem 100 procentiem.

Virslīgas turnīrā Slavišas Stojanoviča vadībā ”Riga” FC pēdējās trīs spēlēs izcīnījusi septiņus no maksimālajiem deviņiem punktiem. Ar 4:0 pieveikta ”Metta/LU”, 2:1 panākums pret ”Jelgavu”, bet lielākā vilšanās piedzīvota 21. augustā, kad neizmantojām daudzās vārtu gūšanas iespējas galvaspilsētas derbijā pret RFS, un pretinieki savā laukumā spēja izraut vienu punktu (1:1).

Ja rīdzinieki vietu kausa pusfinālā nodrošināja vien pirms dažām dienām fiziski grūtā cīņā pēcspēles sitienu sērijā pret ”Jelgavu”, tad ”Liepāja/Mogo” to izdarīja jau ilgāku laiku iepriekš, kā rezultātā kurzemniekiem bijis vairāk laika gatavoties konkrētajam mačam. Liepājnieki pēdējās trīs spēlēs Virslīgā iekrājuši četrus punktus, ar 1:2 zaudējot Jūrmalas ”Spartakam”, 0:0 cīnoties ar ”Ventspili”, bet 9. septembrī komanda apliecināja savu uzbrukuma potenciālu, atspēlējoties no 0:2 un ar 5:2 sagraujot ”Metta/LU”.

Šobrīd turnīra tabulā ar 17 spēlēs izcīnītiem 34 punktiem līdere ir Jūrmalas ”Spartaks”. ”Liepāja/Mogo” (30), ”Riga” FC (27) un ”Ventspils” (27) aizvadījušas pa 18 spēlēm, tādējādi jūrmalnieku noķeršanai, pirmkārt, jau pašiem sezonas izskaņa jāaizvada nevainojami. Uz papēžiem četriniekam min arī RFS ar 26 punktiem 17 spēlēs.

Mača sākums pulksten 19:20 Skonto stadionā! Lieliska iespēja sestdienas vakaru pavadīt labākajā stadionā Latvijā un baudīt divu nepiekāpīgu un ambiciozu komandu cīņu. Mēs ļoti ceram uz Jūsu skaļu uzvaru, lai kopā mums izdodas pietuvoties mērķiem!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?