Bogdans Vaščuks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Rīgā, RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC pret Jūrmalas “Spartaku” aizvadīs Latvijas kausa izcīņas pirmo pusfināla spēli. Mača sākums pulksten 18:00.

Pret jūrmalniekiem aizvadījām Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēli, kas bija neveiksmīgā spēle šajā sezonā – ”Spartaks” izveidoja daudz momentu, otrajā puslaikā sarkano kartīti saņēma Kaspars Gorkšs, un tā visa rezultātā noslēgumā piedzīvojām zaudējumu ar 0:2, kas ir bijis vienīgais šajā sezonā.

9. aprīlī aizvadījām Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu pret 1. līgas komandu BFC ”Daugavpils”. Pārliecinoši apliecinājām savu meistarības pārākumu un uzvarējām ar 3:0. Pa vārtiem guva Hizirs Apajevs, Andrejs Kovaļovs un Armands Pētersons. ”Spartaks” 1/4 finālā spēlēja pret pēdējo trīs gadu uzvarētāju ”Jelgavu”. 91. minūtē jūrmalniekiem minimālu 1:0 uzvaru izrāva Dmitrijs Platonovs.

Pēdējā spēlē Latvijas futbola Virslīgā mūsējie derbijā ar 1:0 pieveica RFS, vienīgos vārtus gūstot Bogdanam Vaščukam. Šī spēle bija īsta rakstura pārbaude visai komandai – lietus, vējš, brīžiem krusa. Jāpiemin, ka tā bija pirmā spēle pēc treneru maiņas komandā. Pēc mača rīdzinieku ģērbtuvē valdīja lieliska atmosfēra, un uzskatām, ka šis panākums būs labs psiholoģiskais grūdiens sezonas turpinājumam. Savukārt Jūrmalas komanda pēdējā spēlē negaidīti zaudēja punktus pret ”Babīti/Dinamo” (2:2).

Arī šajā gadā uzvarētāju Latvijas kausa pusfinālā noskaidros divu spēļu summā. Atbildes spēle risināsies 3. maijā ”Spartaka” mājvietā Kauguru vidusskolas laukumā. Rīt spēles sākums pulksten 18:00 RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā.