Minori Sato. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, pulksten 19:00, Skonto stadionā Rīgā tiks aizvadīta Latvijas futbola Virslīgas 16. kārtas spēle, kurā ”Riga” FC uzņems Latvijas kausa ieguvēju ”Ventspili”. Abām komandām tā būs jau ceturtā tikšanās reize šosezon. 

15. kārtā ”Riga” FC bija laba iespēja nostabilizēties otrajā vietā un atrauties no ”Liepāja/Mogo”, bet pēc laba spēles pirmā puslaika, kurā vienīgos vārtus guva mūsu serbs Darko Lemajičs, sekoja vāja spēles otrā daļa. Ielaidām divus bezatbildes vārtus un no Liepājas aizbraucām bez izcīnītiem punktiem.

Pret ”Ventspili” Latvijas futbola Virslīgā spēlējām sezonas sākumā 18. martā RTU stadionā, kad tika fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0. Otrā tikšanās reize bija maijā Latvijas kausa izcīņas finālā. Par šo spēli jau daudz runāts un visi atceras tās iznākumu. Savukārt īsi pēc kausa fināla komandas satikās Virslīgas spēlē Ventspilī, kur bija jūtams, ka komandas zaudējušas daudz emociju un spēku, kā rezultātā nebija tā skatāmākā spēle un atkal bez gūtiem vārtiem (0:0).

”Ventspils” sastāvu kopš komandas pēdējās tikšanās reizes pametuši divi potenciāli līderi – Ģirts Karlsons pievienojās Liepājas komandai, bet Nikola Boranijaševičs devās uz Serbiju. Pēc ilgāka neveiksmju posma ventspilnieki Pola Ašvorta vadībā atguvās pēdējā Virslīgas spēlē, kurā ar 3:0 pārliecinoši apspēlēja ”Metta/LU” futbolistus, tādējādi atkal jau pietuvojoties labāko pieciniekam.

Turnīra tabulā šobrīd līdere ir Jūrmalas ”Spartaks”, kas sakrājusi 22 punktus, pie tam aizvadījusi par divām spēlēm mazāk nekā ”Riga”. ”Liepājai/Mogo” un ”Riga” FC ir pa 13 aizvadītām spēlēm un 20 izcīnītiem punktiem. ”Jelgava” seko ar 17 punktiem 12 spēlēs, 16 punkti ir RFS, bet ”Ventspilij” – 14. ”Metta/LU” ir pēdējā vietā ar deviņiem iekrātiem punktiem.

Mača sākums rīt Skonto stadionā pulksten 19:00. Biļetes iespējams iegādāties ”Biļešu Serviss” kasēs vai arī uz vietas pirms spēles stadionā. Gaidīsim Jūs tribīnēs un ceram uz skaļu atbalstu – derēs tikai uzvara!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?