Bogdans Vaščuks, Ēriks Punculs, Hizirs Apajevs un Ivans Jeņins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC aizvadīs kārtējo spēli, kad Latvijas kausa izcīņas pusfināla atbildes spēlē tiksies ar Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 18:00! Ceram uz Jūsu skaļu atbalstu – kopā mums jāsasniedz fināls.

Aprīlis komandai bija gan fiziski, gan psiholoģiski sarežģīts. Aizvadītas sešas spēles, notikusi treneru maiņa, bet tā visa rezultātā pēdējos mačos demonstrējam jau aizvien labāku futbolu. Izcīnītas trīs uzvaras pēc kārtas, kas ļāvis ielauzties futbola Virslīgas trijniekā, kā arī būt labās pozīcijās cīņā par Latvijas kausa finālu.

Pēdējo spēli aizvadījām uz Zemgales Olimpiskā centra dabīgā seguma laukuma un pagājušās sezonas kausa ieguvēju un Virslīgas vicečempioni ”Jelgavu” sagrāvām ar rezultātu 3:0. Tieši pirms šīs spēles spērām pirmo soli Latvijas kausa fināla virzienā. 26. aprīlī pret Jūrmalas ”Spartaku” darbojāmies ļoti stabili un, vārtus gūstot Valērijam Šabalam un Renē Miheličam, izcīnījām pārliecinošu uzvaru ar 2:0, kas gan vienalga neļauj atslābt pirms atbildes spēles.

”Tagad kausa pusfināls tiek aizvadīts divās spēlēs, kas šajā cīņā bija jūtams. No sākuma bija piesardzīga spēle, ”Spartaks” vairāk kontrolēja bumbu, mēs koncentrējāmies uz aizsardzību, kompaktumu. Viss izšķirsies otrajā spēlē. Paldies komandai, kas izturēja līdz beigām. Izskaņā varējām gūt arī trešos vārtus, kas, iespējams, jau izšķirtu cīņas likteni. Kā sanāca, tā sanāca. Viesos nebūs viegla spēle,” tā pēc pirmās Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēles sacīja galvenā trenera vietas izpildītājs Mihails Koņevs.

Pēc pēdējām spēlēm komandā neapšaubāmi valda laba atmosfēra. Tāpat jāpiemin, ka iepriekšējā spēlē pirmo reizi oficiālā spēlē ”Riga” FC kreklā laukumā devās ukraiņu pussargs Vitālijs Fedotovs, tādējādi vēl vairāk ir augusi konkurence par vietu sastāvā. Pēc spēles uz dabīgā seguma komandai būs jāatgriežas uz mākslīgā seguma, tādējādi atkal aizvadīti vairāki treniņi RTU stadionā.

Rīt Kauguru vidusskolas laukumā spēles sākums pulksten 18:00. Trešdienas vakarā ceram uz skaļu ”Riga” FC līdzjutēju atbalstu, lai kopā varam sasniegt mums tik ļoti svarīgo Latvijas kausa izcīņas finālu. Tiem, kas klātienē spēli apmeklēt nevarēs, tiešraidē maču demonstrēs portāls Sportacentrs.com.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?