Savēlijs Kozlovs

Aizvadītajā nedēļā ar pārbaudes spēli pret RFS (1:1) „lauvas” noslēdza sezonas sagatavošanās pirmo posmu. Tagad komanda dodas Ziemassvētku brīvdienās un treniņus atsāks 5. janvārī.

Paralēli ar treniņprocesu nepārtraukti turpinās darbs pie sastāva komplektācijas. Pēc divu nedēļu gara cikla komandas nometni atstāja daļa no pārbaudāmajiem spēlētājiem. Klubs nepiedāvās līgumus Ganas aizsargam Emanuelam Eli Keke (21) un Nigērijas uzbrucējam Džeimsam Audu (20). Vienībā nepaliks arī balsta pussargs Kirils Morozovs (21) no Krievijas. Jaunajā sezonā „Riga FC” komandā nespēlēs arī priekšējās līnijas futbolists Vladislavs Fjodorovs (20), kurš pērn pārstāvēja Daugavpils vienību.

„Riga FC” kluba sporta direktors Aleksandrs Romašins: „Vladislavs ir perspektīvs un vēl pietiekoši jauns spēlētājs. Taču pozīcijas, kurās darbojas Fjodorovs, mums ir diezgan liela konkurence un viņam būs sarežģīti tikt pie spēles laika. Pašlaik mēs atvadāmies no Vladislava, bet turpināsim rūpīgi sekot viņa progresam”.

Pēc brīvdienām darbu ar Vladimira Volčeka vadīto komandu turpinās bijušais Samaras „Kriļja Sovetov” jauniešu vienības aizsargs Savēlijs Kozlovs (19). Rīdzinieku nometnei pievienosies arī cits Krievijas leģionārs Ivans Jeņins (22). Ar pussargu, kurš pērnās sezonas otrajā pusē kļuva par ļoti nozīmīgu figūru komandas viduslīnijā, panākta vienošanās par līguma pagarināšanu. Turklāt, uz pārbaudes laiku klubam pievienosies jauna ārzemju futbolistu grupa. Šiem spēlētājiem būs iespēja iespaidot treneru štābu līdz 16. janvārim – datumam, kad komanda dosies uz Dubaijas divu nedēļu garo nometni.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?