Kaspars Gorkšs un Oļegs Laizāns Latvijas izlases sastāvā. Foto: LFF

Latvijas izlases aizvadījušas atlases cikla spēles, bet diemžēl nav sasniegušas vēlamo rezultātu. Nacionālā izlase Pasaules kausa kvalifikācijas cikla spēlē cīnījās neizšķirti 0:0 ar Fēru salām, bet U21 izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijā izjuta Nīderlandes komandas augsto meistarību – 0:3. 

Latvijas izlase pirmajā savstarpējā spēlē Fēru salām Skonto stadionā zaudēja ar 0:2, bet viesos ļoti vēlējās revanšēties, lai vēl pacīnītos par ceturto vietu grupā. Sestdienas vakarā spēle gan neattīstījās, kā mūsu komanda vēlējās, Fēru salas uzbrukumā izveidoja krietni vairāk vārtu gūšanas momentus, vairāk kontrolēja bumbu, tomēr vismaz vienu punktu Latvija spēja izcīnīt – 0:0. Pēc mača vilšanos par parādīto sniegumu pauda vairāki Latvijas izlases futbolisti.

”Riga” FC futbolisti Kaspars Gorkšs un Oļegs Laizāns šajā spēlē aizvadīja visas 90 minūtes. Kaspars, kā ierasts, bija valstsvienības kapteinis, šajā spēlē izpelnoties vienu brīdinājumu, kā rezultātā mūsu kapteinis izlaidīs izlases nākamo spēli pret Andoru. Laizāns darbojās balsta pussarga pozīcijā un arī daudz cīnījās, lai Latvija šajā spēlē neielaistu vārtus. Pasaules kausa kvalifikācijas cikla noslēdzošo spēli Latvija aizvadīs otrdien Skonto stadionā pulksten 21:45 pret Andoru. Abas komandas līdz šim iekrājušas pa četriem punktiem deviņās spēlēs un savstarpējā spēlē cīnīsies par to, lai nepaliktu pēdējā vietā grupā.

Kā jau iepriekš rakstījām, U21 izlasi pārstāv ”Riga” FC vārtsargs Vladislavs Kurakins un aizsargs Viktors Litvinskis, tāpat izlasē ir  centra aizsargs Antonijs Černomordijs, kurš gan šobrīd uz īres līguma nosacījumiem pārstāv Kipras augstākās līgas klubu ”Pafos” FC”. Pret talantiem bagāto Nīderlandes izlasi iespēju mūsējiem bija maz iespēju – jau pēc pirmā puslaika rezultāta tablo vēstīja 0:3, kas arī bija šī mača galarezultāts.

Gan Kurakins, gan Litvinskis, gan Černomordijs aizvadīja pilnu spēli. Viktoram šajā spēlē arī viena dzeltenā kartīte. Četrās spēlēs U21 komanda savā grupā iekrājusi divus punktus un atrodas piektajā vietā sešu komandu konkurencē. Nākamo spēli vienība aizvadīs rīt, 10. oktobrī, Liepājā pulksten 18:00 pret Skotiju.

Savukārt ”Riga” FC nākamais mačs Latvijas futbola Virslīgā paredzēts 14. oktobrī Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā pulksten 19:00 pret ”Mettu/LU”.

 

 

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?