Latvijas nacionālā izlase ar “Riga” FC futbolistiem Antoniju Černomordiju, Ritvaru Ruginu, Oļegu Laizānu, Denisu Rakelu un Artūru Karašausku sastāvā šovakar aizvadīs spēli pret Slovēniju, savukārt U21 izlasei 2:0 uzvaru pret Lietuvu izcīnīt palīdzēja Nils Toms Puriņš un Kristers Čudars.

Piektdien Slavišas Stojanoviča vadītā komanda piedzīvoja trešo zaudējumu 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā, ar 0:3 piekāpjoties Izraēlas valstsvienībai.

Pret Izraēlu pamatsastāvā devās trīs “Riga” FC futbolisti – Oļegs Laizāns, Deniss Rakels un Artūrs Karašausks. Deniss nospēlēja visu spēli, Oļegu 79. minūtē nomainīja cits “Riga” FC spēlētājs Ritvars Rugins, bet Artūru 67. minūtē nomainīja Vladimirs Kamešs. Antonijs Černomordijs šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Latvijas izlasei iespēja reabilitēties savu skatītāju priekšā būs jau šovakar, kad Rīgā, Daugavas stadionā, valstsvienība pulksten 21:45 uzsāks spēli pret Slovēniju, kuru savulaik vadīja pašreizēja izlases galvenais treneris un kādreizējais arī “Riga” FC treneris Slaviša Stojanovičs.

Ar Latvijas U21 izlasi šobrīd ir divi “Riga” FC futbolisti – vārtsargs Nils Toms Puriņš un pussargs Kristers Čudars. U21 izlase vakar aizvadīja spēli Klaipēdā pret vietējo Lietuvas U21 izlasi. Latvijai 2:0 uzvaru nodrošināja divi ātri Dmitrija Zeļenkova vārtu guvumi. Latvijas vārtus neieņemtus visas spēles garumā nosargāja tieši mūsu vārtsargs Puriņš, savukārt Čudars laukumā uz maiņu devās 86. minūtē.