Kamils Bilinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Kipras pilsētā Pafā ”Riga” FC aizvadīs pirmo spēli ”Korantina Homes Cup 2018” ietvaros. Latvijas čempiones pretiniece būs Kipras čempionāta līdervienība Limasolas AEL. Mača sākums paredzēts pulksten 19:30. 

”Riga” aizvadījusi fantastisku sezonu Latvijā, izcīnot gan Latvijas kausa trofeju, gan Latvijas čempiontitulu. Pēc šāda panākuma sezona pilnībā mums nav beigusies – pieci spēlētāji (Vladislavs Gabovs, Deniss Rakels, Antons Kurakins, Roberts Ozols un Antonijs Černomordijs) ir kopā ar Latvijas nacionālo izlasi, bet pārējais kluba kolektīvs atrodas Kipras pilsētā Pafā, kur esam uzaicināti piedalīties ”Korantina Homes Cup 2018” turnīrā.

Bez ”Riga” FC šajā turnīrā piedalīsies arī mājiniece ”Pafos” FC, Kipras čempionāta līdervienība Limasolas AEL un Krievijas Premjerlīgas komanda ”Ufa”.

Turnīra formāts katrai komandai paredz divas spēles, proti, pusfinālu un pēc tam spēli par 3. vietu vai finālu. Pēc veiktās izlozes noskaidrojās, ka pusfināla pretiniece rīdziniekiem būs Limasolas AEL, savukārt otrā pusfinālā tiksies ”Pafos” FC un ”Ufa”. Katrā spēlē komandām būs atļauts veikt septiņas spēlētāju maiņas, bet neizšķirta gadījumā bez papildlaika uzreiz tiks izpildīti 11 metru soda sitieni.

Limasolas AEL Kipras čempionātu iesākusi ļoti pārliecinoši – komanda deviņās spēlēs iekrājusi septiņas uzvaras, vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu, ar 22 punktiem ierindojoties pirmajā vietā, tuvāko sekotāju APOEL apsteidzot par diviem punktiem. Jāpiemin, ka trešajā un ceturtajā vietā esošās ”Apollon” un AEK šosezon startē UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, kas tikai apliecina šī čempionāta augsto līmeni. Savukārt APOEL vēl 2014./2015. gada sezonā spēlēja UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, iegūstot vienu punktu grupā ar tādiem grandiem kā ”Barcelona”, PSG un ”Ajax”.

Mača sākums šovakar pulksten 19:30. ”Pafos” un ”Ufa” savu spēli sāks pulksten 15:30. Savukārt spēles par vietām paredzētas svētdien.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?