“Riga” FC šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 19. kārtas spēlē ar 4:0 sagrāva “Mettu”. Pa vārtiem Romanam Debelko, Felipem Brisolam un Denisam Rakelam, savukārt vienu bumbu pretinieki raidīja savos vārtos. 4. jūlijā uzņemsim “Valmiera Glass ViA”.

Latvijas čempionātā pret Andra Riherta vadīto komandu šosezon bijām aizvadījuši divas spēles, abās cīņās izcīnot 2:1 panākumu. Spēle šovakar notika Skonto stadionā, bet nominālo mājinieku lomā bija mūsu pretinieki. Pirms šīvakara spēles Riga FC ieņēma pirmo vietu ar 34 punktiem, kamēr ar 17 punktiem bija pēdējā devītajā vietā.

Rīdzinieki mača sākumā uzreiz ieguva iniciatīvu un devās pēc pirmajiem vārtiem. Sestajā minūtē pēc Vladislava Fjodorova izpildītā stūra sitiena ar galvu bīstami sita Herdi Prenga – bumba atsitās pret vārtu pārliktni, bumba gan palika soda laukumā, kur lieliski noorientējās Romans Debelko, triecot bumbu vārtu tīklā un gūstot pirmos vārtus Riga FC kreklā (1:0). Pēc gūtajiem vārtiem spēle bija visai vienmuļa. Mūsējiem priekšējā līnijā pietrūka radošu darbību, savukārt Mettas pretuzbrukumi nebija ļoti bīstami, tādējādi pēc 45 minūtēm Riga FC bija vadībā ar 1:0.

Otrā puslaika sākumā Metta demonstrēja bezbailīgu sniegumu, un 55. minūtē pēc viena no centrējumiem bumba lidoja tikai nedaudz garām Roberta Ozola sargāto vārtu stūrim. 62. minūtē izcili nospēlēja Felipe Brisola, kurš pretinieku soda laukumā apspēlēja vairākus pretiniekus un izpildīja spēcīgu sitienu vārtu apakšējā stūrī – 2:0!

Sešas minūtes vēlāk vēlreiz lieliski nospēlēja Brisola, kurš ielauzās soda laukumā, piespēlēja gar vārtiem, un bumbu savos vārtus iesita pretinieku leģionārs (3:0). 73. minūtē mūsējie piespieda pretinieku kļūdīties, bumbu ieguva Debelko, kurš izripināja bumbu Denisam Rakelam, un viņš to sita tukšos vārtos (4:0). Mača izskaņā “Riga” FC varēja gūt vēl vienus vārtus, tiesa, viena laba iespēja bija arī pretiniekiem. Lai nu kā, vārtu guvumus šajā mačā skatītāji vairs nesagaidīja, un “Riga” FC svinēja graujošu uzvaru ar 4:0.

Nākamā spēle jau 4. jūlijā, kad Skonto stadionā izdarīsim visu iespējamo, lai pirmo reizi šosezon apspēlētu “Valmiera Glass ViA” komandu. Spēles sākums pulksten 19:00.