Kaspars Gorkšs. Foto: LFF

Latvijas izlases un ”Riga” FC kapteinis Kaspars Gorkšs šodien paziņoja par to, ka ir pieņēmis sarežģītu lēmumu un turpmāk valstsvienības krāsas vairs nepārstāvēs.

 ”Pēc ilgām un smagām pārdomām, sarežģītām un emociju pilnām sarunām ar saviem bērniem un sev tuviem cilvēkiem, es esmu nolēmis, ka ir pienācis laiks pielikt punktu savai spēlētāja karjerai Latvijas izlasē. Šis nav impulsīvs lēmums, bet gan radies ilgu un izsvērtu pārdomu rezultātā.

Savu karjeru Latvijas izlasē es sāku 2005. gadā ar spēli pret Taizemes nacionālo izlasi un jūtos patiesi priviliģēts, jo valsts izlasē esmu spēlējis 12 gadus, aizvadijis 89 spēles, guvis 5 vārtus. Spēlēt valsts izlasē bija mans bērnības lielākais sapnis. Tagad tas ir arī mans lielākais futbolista karjeras sasniegums,” stāsta Kaspars.

Futbols ir mana mīlestība un dzīve, savukārt šī mana lēmuma galvenais mērķis ir vairāk uzmanības veltīt futbolam, tikai jau citā kvalitātē un kapacitātē. Esmu pieteicis savu kandidatūru un nopietni gatavojos Latvijas Futbola Federācijas Prezidenta amata vēlēšanām, kuras notiks 2018. gada pavasarī. Gatavojoties šim izaicinājumam, esmu iestājies UEFA mācību programmā, kura specifiski izstrādāta elites futbolistiem lai attīstītu savas iemaņas futbola administrācijā un karjeras laikā gūto pieredzi izmantotu futbola attīstībai Latvijā.

No sirds gribu teikt paldies saviem treneriem, kuri mani deva iespēju spēlēt futbolu, saviem komandas biedriem, kuri pacieta mani gan uz laukuma, gan ārpus tā. Saviem tuviniekiem, kuri pārdzīvoja kopā ar mani un bija ar mani gan kopējos priekos, gan smagos mirkļos un ziedoja savu enerģiju un pacietību, lai atbalstītu mani. Visiem pārējiem, kuri sekoja manām gaitām un atbalstīja mani visus šos 12 gadus,” turpināja Gorkšs.

Gorkšs dzimis 1981. gada 6. novembrī Rīgā. Izlasē aizvadījis 89 spēles un guvis piecus vārtus. Valstsvienībā debitējis 2005. gada 24. decembrī Phangngā, Taizemē, izejot sākumsastāvā pārbaudes spēlē pret Taizemes izlasi.

2017. gada sezonu Kaspars aizvadīja ”Riga” FC kreklā un sezonas gaitā kļuva par mūsu komandas kapteini, katrā no mačiem laukumā atdodot visus spēkus, esot labam piemēram katram no futbolistiem ”Riga” FC sastāvā un allaž visu darot pēc labākās sirdsapziņas. Šobrīd vēl nav zināms, kā noslēgsies šī sezona gan Kasparam, gan ”Riga” FC, jo jāgaida pēdējās Virslīgas kārtas rezultāti, lai uzzinātu, kurā vietā būsim čempionāta noslēgumā.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?