Slaviša Stojanovičs un Kaspars Gorkšs. Foto: LFF

Piedāvājam Jums ”Riga” FC un ”Liepāja/Mogo” pārstāvju komentārus pirms Latvijas kausa izcīņas fināla, kas šovakar aizritēs Skonto stadionā. 

Slaviša Stojanovičs, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Pirmkārt, sveiciens visiem klātesošajiem! Uzskatu, ka abas komandas ir pelnījušas spēlēt finālā, pēdējā mēnesī abas spēlēja labu futbols. Būs grūta spēle. Tā komanda, kuras koncentrēšanās būs uz visiem 100 procentiem un pieļaus mazāk kļūda, arī uzvarēs. Atšķirības starp komandām praktiski nav, esam līdzīgi, līdzīgs spēles stils. Kausa fināls ir viena spēle, nav otras iespējas. Fināli ir domāti spēcīgākajām komandām un tām, kas spēlē ar maksimālu koncentrēšanos no pirmās līdz pēdējai minūtei. Nebūs otras iespējas. Gribam demonstrēt labāko sniegumu. Pretiniekos būs laba komanda. Darīsim visu, lai sasniegtu labu rezultātu.”

Kaspars Gorkšs, ”Riga” FC kapteinis: “Labvakar visiem klātesošajiem! Kāds var būt noskaņojums pirms kausa fināla? Ir liels sasniegums spēlēt kausa finālā, tas ir gods. Uzskatu, ka šajā kausa finālā spēlēs divas interesantākās komandas Latvijas čempionātā. Abas to ir pelnījušas. Kurš uzvarēs? Par to daudz nerunāšu. Tas ir kausa fināls. Kurš dotajā brīdī parādīs labāku sniegumu, tas arī uzvarēs. Tā ir kausa specifika – uzvar ne tas stabilākais vai stiprākais visas sezonas garumā, bet tas kurš attiecīgajā momentā parādīs labāko sniegumu un spēs uzvarēt.”

Tamazs Pertija, ”Liepāja/Mogo” galvenais treneris: “Labvakar! Tiksimies ar spēcīgu pretinieku. Abas komandas ir pelnījušas spēlēt finālā, ja jau šeit atrodamies. Protams, nav pierasts finālu aizvadīt oktobrī. Tam ir savi plusi – līdzjutēji un futbols no tā ir ieguvēji. Gatavojamies pēc plāna. Ļoti cienām pretinieku. Ja nebūsim gatavi par visiem 100 procentiem, tad būs grūti. Gatavojamies gan fiziski, gan psiholoģiski, lai rīt parādītu labu futbolu, būtu apmierināti līdzjutēji un sasniegtu pozitīvu rezultātu.”

Jānis Ikaunieks, ”Liepāja/Mogo” spēlētājs: ”Motivācija būs vislielākā. Visa komanda ir gatava cīņai un tikai uzvarai. Ieradāmies dienu iepriekš, lai sagatavotos spēlei. Esam pārliecināti par saviem spēkiem. Es un, domāju, arī neviens cits komandā nešaubās, ka uzvarēsim. Mēs spēlēsim savu spēli, nekas nav jāizdomā. Domāju, ka esam labāki par pretiniekiem. Mums ir futbolisti, kas šobrīd spēlē labāk. Ja neko nesarežģīsim un spēlēsim savu futbolu, uzvara būs mūsējā.”

Latvijas kausa fināls šovakar pulksten 19:00 Skonto stadionā! Mēs ļoti ceram uz skaļu Jūsu atbalstu, lai kopīgi varam doties pēc pirmās trofejas kluba pastāvēšanas vēsturē. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs, kā arī no pulksten 16:00 Skonto stadiona kasēs.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?