Kaspars Gorkšs Latvijas izlases formastērpā. Foto: LFF

Latvijas izlases kapteinis un “Riga” FC centra aizsargs Kaspars Gorkšs tāpat kā vēl divi mūsu futbolisti šobrīd atrodas Šveicē. Kaspars ir ļoti motivēts sasniegt pozitīvu rezultātu Ženēvā, lai pierādītu, ka Latvijas izlases neveiksmes kvalifikācijas cikla sākumā bijusi tikai sakritība. 

25. martā Latvijas izlase aizvadīs spēli viesos Pasaules kausa kvalifikācijas cikla ietvaros pret Šveici, bet 28. martā Gruzijā paredzēta pārbaudes spēle pret vietējo komandu. Latvijas izlasi pārstāvēt gatavojas arī trīs “Riga” futbolisti – Kaspars Gorkšs, Oļegs Laizāns un Valērijs Šabala. Starp kandidātiem bija arī Artūrs Zjuzins, bet pussargs iedzīvojies savainojumā un šobrīd atrodas Rīgā.

“Neskatoties uz pašreizējo situāciju tabulā, mēs vēlamies iet uz priekšu un tuvākajās spēlēs sasniegt maksimālo rezultātu. Sportā vienmēr galvenais mērķis ir uzvara. Esam ieradušies Šveicē ar pozitīvu noskaņojumu. Vēlamies pierādīt, ka kvalifikācijas cikla sākums bija neveiksmīga apstākļu sakritība. Mēs vēlamies pierādīt paši sev, mūsu faniem un tuviniekiem, ka mēs esam labāka komanda par mūsu pašreizējo vietu tabulā,” intervijā Šveices laikrakstam Le Matin žurnālistam pēc otrdienas treniņa sacīja Gorkšs.

“Šveices izlasē spēlē futbolisti, kas pārstāv Eiropas vadošos klubus. Šī ir ļoti augstas kvalitātes komanda. Mēs apzināmies, cik grūts uzdevums mūs sagaida. Futbolā viss ir iespējams, tāpēc mēs noteikti būsim noskaņoti sagādāt pārsteigumu un cīnīties par uzvaru,” uzsver Gorkšs.

Valstsvienībā Kaspars aizvadījis 82 spēles un ticies ar Šveici laukumā izlases rindās arī 2008. gadā Sanktgallenē un 2009. gadā Rīgā.

Izmantotie resursi:

Latvijas Futbola federācija

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?