Vladislavs Gabovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Miksu Pātelainens uz Latvijas nacionālo izlasi gaidāmajām UEFA Nācijas līgas spēlēm pret Andoru un Gruziju izsaucis trīs ”Riga” FC futbolistus – Vladislavu Gabovu, Denisu Rakelu un Ivanu Lukjanovu. 

31 gadu vecais Gabovs ir ar lielāko pieredzi valstsvienības sastāvā – 36 aizvadītas spēles, bieži vien esot arī vienam no komandas līderiem laukumā. 26 gadus vecais Deniss Rakels ir nospēlējis par 15 spēlēm mazāk nekā Vladislavs, taču preses konferencē par mūsu uzbrucēju atzinīgus vārdus teica Pātelainens.

”Esmu priecīgs, ka varu sākt strādāt ar Denisu. Viņš ir uzbrucējs, kurš gūst vārtus. Izlasē gan, protams, viņam tajā ziņā nav klājies pārāk labi, taču domāju, ka savu prasmju un īpašību dēļ viņš noteikti varētu sist vārtus arī izlasē. Kad un ja viņam tiek dota noteikta loma. Protams, vērosim viņa sniegumu treniņos un izlemsim, vai viņš būs pamatsastāvā vai nāks uz maiņu. Un, cerams, izšķirs spēles likteni mūsu labā. Viņš ir spēlētājs, kurš ir spēlējis augstā līmenī un ir spējīgs gūt vārtus.”

Savukārt trešais futbolists no ”Riga” FC sastāva, kurš pievienosies izlasei ir Ivans Lukjanovs, kurš iepriekš vairākas sezonas spēlēja Krievijas Nacionālajā līgā un uz izlasi tika saukts reti, bet šajā vasarā Ivans pievienojās ”Riga” FC, ir demonstrējis labu sniegumu, kuru novērtējis arī Pātelainens. 31 gadu vecais pussargs Latvijas izlasē laukumā devies 17 spēlēs.

UEFA Nāciju līgas ievadā 6. septembrī Latvijas valstsvienība Rīgā spēkosies ar Andoru, bet 9. septembrī paredzēta spēle Tbilisi pret vietējo Gruzijas valstsvienību. Bet pirms izlašu pārtraukuma rīdziniekiem vēl viena svarīga spēle Latvijas čempionātā – sestdien, 1.septembrī, pulksten 17:00 Skonto stadionā pret ”Valmiera Glass/ViA”.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?