Vladislavs Gabovs. Foto: LFF

”Riga” FC labās malas aizsargs Vladislavs Gabovs aizvadījis divas pilnas spēles Latvijas izlases sastāvā, bet šobrīd jau pievienojies mūsu komandas treniņiem, lai jau tuvākajā laikā Jūs Vladislavu redzētu ”Riga” FC kreklā. Pēc spēles pret Azerbaidžānu Gabovs sacīja, ka ir gatavs jaunajam izaicinājumam savā karjerā, paužot, ka komandai noteikti jāspēj uzlabot sava vieta turnīra tabulā. 

”Iekritām pretuzbrukumos. Centāmies ar pēdējiem spēkiem doties uz priekšu un labot situāciju, bet sanāca tā, ka uzbrukumā šajā spēlē mums neveicās tik labi kā gribētos. Arī aizsardzībā – iekritām uz viņu bīstamiem pretuzbrukumiem. Situācija bija tāda, ka nevarējām vienkārši sēdēt un sargāt savus vārtus pie rezultāta 0:3. Gribējām gūt vārtus, un beigās tās arī izdevās,” pēc spēles pret Azerbaidžānu stāsta Latvijas valstsvienības un ”Riga” FC labās malas aizsargs Vladislavs Gabovs.

”Nebija tā, ka tikai vārtsargs pieļāva kļūdas. Visiem šajā spēlē bija daudz kļūdas. Katra nākamā kļūda futbolista pārliecību tikai samazina. Visas komandas spēlētāju kļūdas, nevis tikai vārtsarga. Man pašam pret Igauniju bija vairāk iespējas pieslēgties uzbrukumiem, jo vairāk kontrolējām bumbu. Malējie aizsargi tomēr lielā mērā ir atkarīgi no tā, cik daudz komanda spēlē ar bumbu. Pret Azerbaidžānu bija lielākas problēmas ar iespējām pieslēgties uzbrukumiem,” turpina Gabovs.

Tāpat Vladislavs pauda prieku par atgriešanos Latvijā. ”Atgriežos mājās. Ir klāt jauns etaps manā karjerā. Tagad ar ”Riga” FC mēģināsim pierādīt, ka šobrīd atrodamies ne tajā vietā, kurā mums būtu jābūt. Sen jau neesmu spēlējis Latvijas čempionātā, bet sekoju līdzi, paskatījos internetā spēles. Man izskatījās, ka līmenis čempionātā ir diezgan labs. Redzēsim, kā tas viss būs dzīvē. Ceru, ka komandai tagad viss ies tikai uz augšu.”

Vladislavs Latvijas izlases sastāvā šajā pārtraukumā ieguva Baltijas kausa trofeju, Latvijas izlasei ar 1:0 pieveicot Igauniju un cīnoties neizšķirti 1:1 ar Lietuvu. Pret Azerbaidžānu Latvijai neveiksmīga spēle – 0:3. Vladislavs bez maiņām aizvadīja spēles pret Igauniju un Azerbaidžānu, pierādot, ka šobrīd ir visai stabils  pamatsastāva futbolists un pirmā izvēle labās malas aizsarga pozīcijā.

”Riga” FC tikmēr sestdien aizvadīja treniņspēli, sadaloties divās komandās un izmēģinot dažādus virknējumus. Abas puses spēlēja uzbrūkošu futbolu, ”oranžajai” komandai izcīnot uzvaru ar 4:3. Nākamā spēle ”Riga” FC jau 15. jūnijā Skonto stadionā pulksten 19:00 pret ”Jelgavu”.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?