Vladislavs Gabovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC aizsargam Vladislavam Gabovam veikta ceļgala operācija. Jau šovakar Vladislavs bija kopā ar komandu stadionā! Vēlam futbolistam pēc iespējas ātrāku atveseļošanos!

32 gadus vecais Gabovs par “Riga” FC futbolistu kļuva 2018. gadā, kad uz galvaspilsētas komandu pārcēlās no Kipras augstākās līgas vienības “Pafos” FC.

2018. gada sezonā Vladislavs bija viens no komandas līderiem, un kopā ar komandu kļuva par Latvijas futbola Virslīgas čempionu un Latvijas kausa izcīņas trofejas ieguvēju. Labās malas aizsargs piedalījās 17 spēlēs, visas sāka pamatsastāvā un guva vienus vārtus.

Diemžēl pēdējā laikā Vladislavs cīnījās ar savainojumiem. Gabovs vienā mačā piedalījās sezonas ievadā, bet tad atgriezās ar piecām spēlēm vasaras periodā.

Pēdējo maču Vladislavs aizvadīja 25. augustā pret Jūrmalas “Spartaku”. Pēc ilgākas izpētes tika pieņemts lēmums, kad futbolistam ir vajadzīga ceļgala operācija, kas veiksmīgi tagad ir veikta. Trešdienas vakarā Vladislavs jau bija kopā ar komandu pirms rītvakara Latvijas kausa pusfināla mača pret RFS. Vēlam futbolistam pēc iespējas ātrāku atgriešanos laukumā.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?