Šovakar Kipras pilsētā Pafā FNL kausa izcīņas pirmajā spēlē ”Riga” FC pārliecinoši ar rezultātu 3:1 pieveica Maskavas klubu ”Chertanovo”. Vārtus uzvarētāju labā guva Oļegs Laizāns, Vladislavs Fjodorovs un centra uzbrucējs no Baltkrievijas.

Maskavas “Chertanovo” ir viena no vadošajām šīs sezonas komandām Krievijas pēc spēka 2. līgā. ”Chertanovo” 24 spēlēs izcīnījusi 11 uzvaras, piecas reizes spēlējusi neizšķirti, piedzīvojusi astoņus zaudējumus un ar 38 punktiem ierindojas ceturtajā vietā 20 komandu konkurencē. Līdere ar 47 punktiem ir ”Tambov”.

Mača ievadā ”Chertanovo” izveidoja pāris asus uzbrukumus ”Riga” FC vārtu tuvumā, tomēr turpinājumā ”Riga” FC izdevās iegūt bumbas kontroli. 12. minūtē pēc Antona Kurakina soda sitiena vārtsargs bumbu atsita, taču pirmais pie tās bija Kamils Bilinskis, kuram arī neizdevās atklāt spēles rezultātu.

24. minūtē standarsituāciju atkal izpildīja Kurakins, taču šoreiz kreisās malas aizsargs uz soda laukuma robežas paripināja bumbu Oļegam Laizānam, kurš to apstrādāja un mirkli vēlāk sita vārtu tālajā devītniekā (1:0). Puslaika otrajā daļā pāris nervozas epizodes veidojās arī pie rīdzinieku vārtiem, tiesa, jāglābj nevienā epizodē Maksimam Uvarenko nebija. Rīdziniekiem ļoti labu momentu vairs nebija, tādējādi pēc puslaika ”Riga” FC bija priekšā ar 1:0.

Otrā puslaika ievadā Uvarenko glāba rīdziniekus pēc ”Chertanovo” spēlētāja sitiena no tuvas distances, bet nedaudz vēlāk pēc pašu kļūdas blakus stāvēja veiksme, pretiniekiem savu iespēju neizmantojot. 65. minūtē Vladislavs Fjodorovs izmantoja vārtsarga kļūdu un dubultoja rīdzinieku pārsvaru – 2:0. 81. minūtē no tuvas distances trešos vārtus ”Riga” FC labā guva centra uzbrucējs no Baltkrievijas, ar kuru oficiālu vienošanos vēl neesam panākuši. Izskaņā devām iespēju pretiniekiem vienus vārtus atgūt, un no 11 metru soda sitiena atzīmes to izmantoja

11. februārī ”Riga” FC aizvadīs otro B grupas spēli, kad pulksten 15:30 sāks cīņu pret citu FNL komandu Jaroslavļas ”Shinnik”.