Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Notikušas izmaiņas FNL kausa izcīņas grupu sastāvos, tādējādi mainījies arī ”Riga” FC pretinieku saraksts. ”Riga” FC spēlēs B grupā kopā ar Krievijas komandām ”Chertanovo”, ”Shinnik” un ”Tyumen”.

2018. gadā ”Riga” FC kļuva par pirmo ne Krievijas komandu, kura piedalījusies FNL kausa izcīņā, pie tam uzreiz ar divām uzvarām trīs spēlēs izdevās uzvarēt savā grupā, pusfinālā gan tika piedzīvots zaudējums pret Vladivostokas ”Luch”, bet spēlē par trešo komandu ”Riga” FC pieveica Jaroslavļas ”Shinnik”.

FNL kausa izcīņa ierasti notiek februārī, kad Krievijas pēc spēka 2. līgā ir pārtraukums, savukārt ”Riga” FC šajā laikā aizvada pirmssezonas sagatavošanās posmu. Ja pagājušajā gadā ”Riga” FC bija pirmā ne Krievijas komanda, kas piedalās turnīrā, tad šogad uzaicinājumu saņēma arī Igaunijas vienība Tallinas ”Levadia” un Armēnijas ”Pyunik” no Erevanas.

Formāts arī šogad būs nemainīgs, proti, 16 komandas sadalītas četrās grupās pa četrām vienībām, no sākuma aizvadot spēles katrai ar katru. Savukārt katras grupas uzvarētāja iekļūst pusfinālā, pēc tam tiek aizvadītas pusfināla spēles, kā arī bronzas spēle un lielais fināls. Pārējās komandas savukārt noskaidrot piektās līdz 16. vietas ieguvējas. Katrai komandai turnīra ir garantētas piecas spēles.

Iepriekš ziņojām, ka Maskavā notikušajā izlozē noskaidrojies, ka ”Riga” FC spēlēs C grupā kopā arī pašreizējo Nacionālās līgas līdervienību ”Tambov”, Krievijas Premjerlīgas kluba ”Krasnodar” otro komandu un vēl vienu FNL komandu ”Himki”, taču šajā nedēļā notikušas izmaiņas.

”Riga” FC spēlēs B grupā pret trim Krievijas Nacionālās līgas komandām – Maskavas ”Chertanovo” (pašlaik 4. vieta FNL līgā, 38 punkti), Jaroslavļas ”Shinnik” (7. vieta FNL līgā, 37 punkti) un ”Tyumen” (18. vieta FNL līgā, 24 punkti)

Turnīrs šogad risināsies jau astoto reizi. Iepriekš trīs reizes panākumu izcīnījusi Jekaterinburgas ”Ural”. Šī Krievijas Premjerlīgas komanda FNL kausā piedalīsies arī šogad. Pa reizei turnīrā uzvarējušas ”Luch-Energiya”, ”Volgar”, ”Gazovik” un ”Orenburg”.

FNL kausa izcīņa 2019. gadā no 8. līdz 21. februārim risināsies Kipras pilsētā Pafā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?