Vladislavs Fjodorovs. Foto: LFF

Latvijas futbola Virslīgas čempione “Riga” FC turpina komplektēt sastāvu 2019. gada sezonai. Turpmāk kluba krāsas pārstāvēs 22 gadus vecais pussargs Vladislavs Fjodorovs, kurš pagājušajā sezonā pārstāvēja ”Metta/LU” un bija viens no šīs komandas līderiem. 

1996. gadā dzimušais Fjodorovs ir Daugavpils futbola audzēknis, un Daugavpils komandā 2014. gadā Fjodorovs aizvadīja pirmo sezonu Virslīgā, kad 24 spēlēs (piecas pamatsastāvā) guva piecus vārtus. Arī nākamās divas sezonas Virslīgā Fjodorovs spēlēja Daugavpilī.

2015. un 2016. gadā Fjodorovs Virslīgā nospēlēja vēl 28 spēles, pa vidu 2015. gadā vairākus mēnešus pavadot Polijas kluba Poznaņas ”Lech” otrajā komandā.

Pēdējās divas sezonas Vladislavs cīnījās ”Metta/LU” sastāvā, kur divu gadu laikā Virslīgā aizvadīja 51 spēli un guva astoņus vārtus. Vēl piecus vārtus šo gadu laikā Fjodorovs pievienoja kausa izcīņā. 2018. gada sezonā Virslīgā bez pieciem vārtiem Fjodorovam arī sešas rezultatīvas piespēles.

2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā U21 izlasēm Fjodorovs piedalījās visās astoņās spēlēs, septiņas sāka pamatsastāvā un guva vienus vārtus. Fjodorovs ir debitējis arī Latvijas nacionālajā izlasē, kurā pussargam trīs spēles – pret Fēru salām, Dienvidkoreju un Gibraltāru. Pret Fēru salām Fjodorovs izcēlās ar vārtu guvumu.

”Riga” FC sporta direktora Aleksandra Romašina komentārs: “Vladislavs ir gados jauns un perspektīvs futbolists, kurš jau ir paspējis debitēt nacionālajā izlasē. Starpsezonā esam zaudējuši Denisu Rakelu, kurš pārcēlies uz Kipras klubu ”Pafos”, Ivanam Lukjanovam pēc savainojuma turpinās rehabilitācija, tāpēc bija jāmeklē malējie futbolisti. Iepriekš parakstījām līgumu ar Alekseju Višņakovu, bet tagad esam vienojušies arī ar Fjodorovu. Vladislava karjerai līdzi sekojam ilgāku laiku. Pirms dažiem gadiem viņš bija vienā no mūsu kluba nometnēm, taču tieši tagad jūtam, ka Fjodorovs ir gatavs pievienoties ”Riga” FC. Vladislavs ir futbolists ar profesionālu attieksmi un noteikti spējīgs progresēt. Esam pārliecināti, ka viņš var izaugt līdz nacionālās izlases pamatsastāva līmenim.”

7. janvārī ”Riga” FC pilnā sastāvā uzsāks treniņus Rīgā, bet 20. janvārī lidosim uz pirmo treniņnometni, 11 dienas pavadot Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?