Vladislavs Fjodorovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC pussargs Vladislavs Fjodorovs sniedzis savu komentāru pirms Latvijas futbola Virslīgas starta, pastāstot par aizvadīto starpsezonu, iekļaušanos čempionu sastāvā un izsakot savas domas par to, kas būs svarīgākais čempionāta pirmajās spēlēs.

“No sākuma trenējāmies Skonto hallē, veicām dažādus testus. pārbaudes. Izdarījām visu, lai veiksmīgi varētu aizvadīt sagatavošanās posma galveno daļu Apvienotajos Arābu Emirātos un Kiprā. Pafā sanāca mazāk trenēties, jo katru trešo dienu bija spēle. Manā karjerā tā bija pirmo reizi, kad spēļu bija tik daudz. Fizisko formu uzņēmām tieši ar spēļu palīdzību. Nezinu, kā ir pareizi, to mēs redzēsim sezonā, cik labi būsim gatavi,” par sagatavošanās procesu stāsta “Riga” FC pussargs Vladislavs Fjodorovs.

“Pēc Kipras atgriezāmies Rīgā. Ir konkrēts uzdevums sagatavoties tieši pirmajām divām spēlēm, jo pēc tam atkal būs pauze. Gatavojamies normālā režīmā. Ar bumbām, daudz saspēles. Pats šobrīd jūtos labi. Pēdējā pārbaudes spēlē jutu, ka ir pat svaigums. Jutu, ka fiziski viss ir kārtībā, galvenais, lai tā tas būtu arī čempionāta pirmajā spēlē,” turpina Fjodorovs.

1996. gadā dzimušais Daugavpils futbola audzēknis Fjodorovs “Riga” FC rindas starpsezonā papildināja pārceļoties no “Metta/LU”, bet iekļauties komandā problēmu neesot bijis. “Kolektīvs ir ļoti labs. Jau tagad šajā komandā jūtos lieliski. Visi ir draudzīgi, pieredzējušākie spēlētāji palīdz. Man šobrīd jau ir 22 gadi, būs 23, tāpēc domāju, ka ir pienācis spert nākamo soli. Ir jāpalīdz komandai atkal izcīnīt zelta medaļas gan kausā, gan čempionātā.

Konkurence mani virza tikai uz priekšu. Kad blakus ir tik spēcīgi futbolisti, nekad nedrīksti krist zem sava līmeņa. Šajā komandā ir augstas prasības. Atslābināties, darboties zem sava līmeņa vienkārši nedrīkst. Man vienmēr ir jābūt gatavam strādāt laukumā par visiem 100 procentiem.”

“Domāju, ka šajā brīdī neviena komanda vēl nav pilnībā gatava čempionātam. Mums ir specifisks čempionāts. Tikko no zāles pārgājām uz mākslīgo segumu. Pirmajās spēlēs viss būs redzams. Uzskatu, ka sākumā daudz izšķirs spēlētāju individuālā meistarība, bet pēc tam jau vairāk būs jāveido komandas spēle. Čempionāta sākumā priekšplānā izvirzīsies futbolistu meistarība. Konkurenti uz titulu? Neesmu īpaši sekojis, kā komandas ir spēlējušas. RFS ir spēcīga komanda, viņi ir pastiprinājušies. “Liepāja” arī kļuvusi spēcīgāka. Arī tā pati Valmiera ir pastiprinājusies, Daugavpils…Domāju, ka ne ar vienu nebūs viegli. Čempionāts būs interesants!”

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?