Vitālijs Fedotovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Bijušais ”Riga” FC futbolists ukraiņu pussargs Vitālijs Fedotovs karjeru turpinās Krievijas klubā Habarovskas SKA, kas šosezon spēlēs Krievijas Premjerlīgā. 

Fedotovs lielāko karjeras daļu pavadījis Ukrainas spēcīgākajā čempionātā, bet 2015. gadā pārcēlās uz Krievijas Nacionālās līgas komandu Tulas ”Arsenal”. Šī vienība ierindojās otrajā vietā un izcīnīja sev vietu Krievijas Premjerlīgā.

Līdz šim Premjerlīgā Fedotovs gan nav uzspēlējis, jo pēc Tulas ”Arsenal” labas sezonas pārcēlās uz ”Riga” FC. Mūsu kluba kreklā Vitālijs laukumā izgāja divās spēlēs – 3:0 uzvarā pret ”Jelgavu” un 2:1 panākumā pret ”Babīti”.

Nostabilizēties mūsu sastāvā gan Vitālijam neizdevās, un pēc abpusējas vienošanās nolēmām pārtraukt līgumu. Fedotova jaunais klubs būs Habarovskas komanda SKA, kas šosezon spēlēs Krievijas Premjerlīgā. 16.jūlijā SKA savā laukumā sezonas pirmajā spēlē uzņems vienu no Krievijas futbola grandiem Sanktpēterburgas ”Zenit”. Novēlam Vitālijam veiksmi turpmākajā karjerā un daudz panākumu augstākajā futbola līmenī!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?