Pavlo Fedosovs. Foto: arsenalbc.in.ua

1996. gadā dzimušo Ukrainas uzbrucēju Pavlo Fedosovu līdz sezonas beigām izīrēsim Ukrainas pēc spēka otrās līgas klubam Kijevas ”Arsenal”. 

20 gadus veco uzbrucēju Fedosovu pagājušajā sezonā piesaistījām savas kolektīvam. Desmit spēlēs futbolists bija komandas pieteikumā, četrās izgāja laukumā, taču ar vārtu guvumiem izcelties nespēja.

Sezonas gaitā vienojāmies ar Ukrainas pēc spēka otrās līgas klubu ”Sumy”, ka tieši šai vienībai uz īres līguma nosacījumiem Pavlo pievienosies. Uzbrucējs piedalījās 12 spēlēs, taču gūt vārtus tā arī nespēja.

2017. gada “Riga” sastāvā Pavlo vieta nav atradusies, un futbolists tiks izīrēts citam Ukrainas ”Persha” līgas klubam Kijevas ”Arsenal”. 20 spēlēs šosezon komanda iekrājusi 29 punktus un atrodas astotajā vietā 18. komandu konkurencē.

”Šobrīd mūsu komandā ir liela konkurence, un Pavlo nespēj pretendēt uz vietu sastāvā. Futbolists vēl ir gados jauns, un mēs turpināsim viņam sekot līdzi. Noteikti jāsaka, ka Pavlo ir perspektīvs uzbrucējs. Ja pats spēs progresēt, tad varēs atgriezties Rīgā,” tā par notikušo pāreju mūsu kluba sporta direktors Aleksandrs Romašins.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?