Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Polijas pilsētā Glivicē Riga FC aizvadīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtas spēli. Rīdzinieku pretinieki būs Polijas čempioni Glivices Piast! Pēc Latvijas laika spēles sākums pulksten 21:00.

Riga FC uz Poliju devās ar līgumreisu trešdienas rītā. Esam apmetušies Krakovā, kur komandai dienas pirmajā pusē bija iespēja atpūsties, bet pulksten 18:30 sākām oficiālo pirmsspēles treniņu. Pirms tam preses konferencē piedalījās Riga FC galvenais treneris Mihails Koņevs un uzbrucējs Kamils Bilinskis, kurš lielu karjeras daļu spēlējis tieši savā dzimtenē Polijā.

Diskvalifikācijas dēļ spēli pret Polijas čempioniem izlaidīs centra aizsargs Herdi Prenga, kuram bija liela loma spēlēs pret Īrijas Dundalk, bet otrajā spēlē futbolists nopelnīja noraidījumu. Tāpēc skaidrs, ka sastāvā būs izmaiņas, salīdzinot ar spēlēm UEFA Čempionu līgā. Visticamāk, būs arī kāda piespiedu izmaiņa, bet par to šajā vakarā nerunāsim. Nav šaubu, ka sastāvs vienalga būs kaujas spējīgs.

Glivices Piast ir 1945. gadā dibināts klubs. Komanda Polijas Ekstraklasē aizvadījusi desmit sezonas, no kurām veiksmīgākā bija tieši iepriekšējā, kad Piast pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē kļuva par Polijas čempioniem, aizvadot izcilu sezonas noslēdzošo daļu. Glivices stadionā ir gandrīz desmit tūkstoši sēdvietu, un kopumā stadions ir ļoti mājīgs. Arī par zālāja kvalitāti nav pamata sūdzēties.

Starp Piast panākumiem vēl vērts atzīmēt sudraba medaļas 2015./2016. gada sezonā. UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā Piast piedzīvoja zaudējumu pret Balkrievijas čempioni BATE (1:1, 1:2). Polijas Ekstraklases čempionāts startēja iepriekšējā nedēļas nogalē, un pirmajā kārtā Piast cīnījās neizšķirti 1:1 ar Poznaņas Lech komandu.

Rīt spēles sākums pēc vietējā laika paredzēts pulksten 20:00, kas pēc Latvijas laika ir vienu stundu vēlāk. Plānots, ka klātienē ieradīsies arī aptuveni 15 kvēlākie Riga FC līdzjutēji.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?