Oļegs Timofejevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas dublieru čempionāta 5. kārtas spēlē zaudējumu piedzīvojusi “Riga” FC – 2, kas RTU mākslīgā seguma laukumā ar rezultātu 0:2 piekāpās RFS-2. Pēc nedēļas mūsējie spēlēs pret Jelgavas otro komandu.

Pēc četrām nospēlētām spēlēm Mihaila Koņeva un Sergeja Kožana trenētā komanda bija iekrājusi piecus punktus, ar ko pietika trešajai vietai turnīra tabulā. RFS-2 ar desmit punktiem kopā ar ”Liepāju”-2 ierindojās dalītā pirmajā pozīcijā. Vakar galveno komandu spēlē ”Riga” uzvarēja ar 1:0.

Pēc ilgāka pārtraukuma laukumā atgriezās Boriss Bogdaškins, kurš iepriekš cīnījās ar potītes savainojumu. Tāpat no galvenās komandas sastāvā bija Roberts Ozols, Oļegs Timofejevs, Vitālijs Smirnovs un Ņikita Juhņevičs. Jāpiebilst, ka pretinieki laukumā sūtīja patiesi pieredzējušu sastāvu, lielai daļai esot ar pamatīgu Virslīgas pieredzi. Mača pirmajā puslaikā komandas vārtus neguva, bet otrajā spēles daļā veicām daudzas maiņas, pēc kurām RFS-2 guva divus vārtus un sagādāja mūsējiem zaudējumu ar 0:2.

Pēc mača par cīņas gaitu pastāstīja viens no komandas treneriem S.Kožans: ”Pirmajā puslaikā bija līdzīga spēle. Abām komandām spēlēja vairāki futbolisti no galvenajām komandām. Otrajā puslaikā uzreiz veicām trīs maiņas, izlaidām jaunākus futbolistus, arī turpinājumā veicām maiņas, kamēr viņi visu spēli nospēlēja ar pieredzējušajiem futbolistiem. Tad arī viņiem bija liels pārsvars, zaudējam ar 0:2, varēja būt pat vairāk, bet lielisku sniegumu demonstrēja Roberts Ozols.

Jaunajiem spēlētājiem tā bija laba skola, jo bija redzama līmeņa atšķirība. Tādas spēles viņiem ir vajadzīgas, lai viņi varētu pilnveidot savu spēli un nākotnē, iespējams, kļūt par labākiem futbolistiem. Par Virslīgas spēlētājiem jautājumu nav. Visi malači, visi ieguva spēļu praksi, parādīja savu līmeni. Domāju, ka arī viņiem šī spēle būs tikai par labu.”

1.maijā ”Riga” -2 RTU laukumā pulksten 17:00 uzsāks spēli pret ”Jelgavu-2”. Pēc piecām nospēlētām kārtām rīdzinieki ierindojas ceturtajā pozīcijā.