Viktors Litvinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien RTU stadionā Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā Mihaila Koņeva trenētā ”Riga” FC-2 cīnījās neizšķirti 2:2 ar RFS otro komandu. Pa vārtiem guva Armands Pētersons un Danils Maligins.

Vakar kaujiniecisku spēli aizvadīja abu klubu galvenās komandas, un ”Riga” FC nespēja noturēt minimālu 1:0 pārsvaru, lai gan bija vairākas iespējas gūt arī otros vārtus. Tāpat jāatzīmē itin izšķirošs galvenā tiesneša Andra Treimaņa lēmums, īsā laikā divas brīdinājumus parādot Oļegam Laizānam, kā rezultātā pēdējās 15 minūtes aizvadījām mazākumā.

Dublieriem no galvenās komandas sastāvā RTU stadionā šodien palīdzēja Viktors Litvinskis, Armands Pētersons un Džordže Šušņars. Pētersons arī bija tas, kurš spēles astotajā minūtē atklāja rezultātu – 1:0. RFS-2 sastāvā bija ļoti daudzi papildinājumi no Virslīgas sastāva, ieskaitot arī vienus no galvenās komandas līderiem Daniilu Ulimbaševu un Eduardu Višņakovu.

Mača 16. minūtē rezultātu izlīdzināja gruzīnu futbolists Georgijs Diakvnišvili. Līdz pirmā puslaika noslēgumam ”Riga” FC-2 vēl paspēja atgūt vadību, kad 38. minūtē pretinieku vārtsargu pārspēja Danils Maligins (2:1). 50. minūtē galvenais tiesnesis no laukuma noraidīja pa vienam futbolistam no katras komandas – Litvinski un Ulimbaševu. Mājiniekiem par labu tas nenāca, un 55. minūtē mača galarezultātu uzstādīja Marko Regža – 2:2.

Dublieru čempionātā mūsu komanda ar 20 punktiem 17 spēlēs ierindojas piektajā vietā septiņu vienību konkurencē. ”Riga” FC-2 nākamo maču aizvadīs 26. augustā pulksten 17:00 RTU stadionā pret Jelgavas otro komandu.