Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pirmdienas vakarā Latvijas futbola 1. līgā B spēli aizvadīja “Riga” FC otrā komanda, kas RTU stadionā Rīgā nespēja gūt vārtus un cīnījās neizšķirti 0:0 pret “Ventspils-2” komandu.

No Virslīgas komandas šajā reizē palīdzēt dublieriem spēļu prakses iegūšanai devās vārtsargs Roberts Ozols, kurš iepriekšējās spēles izlaida savainojuma dēļ, kā arī aizsargi Antons Kurakins un Elvis Stuglis.

Jau spēles sākumā abām komandām bija pa vienam lieliskam momentam. Ja “Riga” FC epizodē pretiniekus glāba vārtsargs, tad pretinieku spēlētājs savu iespēju neizmantoja sitot pāri vārtiem. Brīžiem laukumā bija diezgan haotiska spēle, un puslaika otrajā daļā vienā no tādiem brīžiem “Riga” FC-2 izpildīja vairākus sitienus no soda laukuma robežām, taču nespēja trāpīt vārtu rāmī, pēc 45 minūtēm tablo vēstot bezvāŗtu neizškirtu 0:0.

Otrajā puslaikā “Riga” FC-2 treneri Mihails Koņevs un Sergejs Kožans veica piecas spēlētaju maiņas, puslaika pirmajā daļā nomainot arī Kurakinu un Stugli. Ozols gan aizvadīja pilnu spēli un palika nepārspēts, tiesa, arī rīdzinieki tā arī nespēja gūt vārtus, cīņai noslēdzoties neizšķirti 0:0.

Astoņās spēlēs “Riga” FC dublieri iekrājuši trīs uzvaras, trīs reizes spēlējuši neizšķirti, piedzīvojuši divus zaudējumus un ar 12 punktiem ieņem piekto vietu deviņu komandu konkurencē.

2. jūnijā “Riga” FC-2 aizvadīs spēli viesos “Arkādijas” laukumā pret RFS-2. Šī spēle sāksies pulksten 14:00.