Vjačeslavs Kudrjavcevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Sestdien Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā 20. kārtas spēli RTU stadionā nospēlēja ”Riga” FC-2, kas tā arī nespēja gūt vārtus un piedzīvoja minimālu zaudējumu ar rezultātu 0:1 pret ”Jelgavas” otro komandu.

Dienu iepriekš ”Riga” un ”Jelgavas” komandas tikās Virslīgas turnīrā, un rīdzinieki izcīnīja vienu no emocionālākajām uzvarām šajā sezonā, kapteinim Kasparam Gorkšam trīs punktus komandai izraujot spēles 88. minūtē – 2:1. Jāpiemin, ka pēc pirmā puslaika tablo vēl vēstīja pagalam nepatīkamo 0:1.

Pēc šādas spēles komandas galvenais treneris Slaviša Stojanovičs visai komandai piešķīra trīs brīvdienas, lai puiši var nedaudz atpūsties pirms nedēļu garas treniņnometnes Igaunijas pilsētā Pērnavā. Šādā situācijā dublieru komandai nebija palīdzības no Virslīgas sastāva, ja neskaita pieteikumā pabijušos vārtsargus Robertu Ozolu un Vjačeslavu Kudrjavcevu.

”Jelgava” savukārt dublieru rindās iekļāva Anti Bakmazu un Andreju Kiriļinu, kā arī pāris gados jaunos futbolistus, kas šosezon ir uzspēlējuši Virslīgā. Saulainos laikapstākļos laukumā vairāk dominēja aizsardzības darbības un abu komandu vārtsargi līdz pat galotnei netika pārspēti. 85. minūtē ”Jelgava”-2 bija tā, kas izrāva trīs punktus, precīzi sitienu augumā raženajam aizsargam Ivo Minkevičam – 0:1.

Pēc šī zaudējuma nedaudz pasliktinājušās ”Riga” dublieru iespējas cīņā par labāko trijnieku un ar izcīnītiem 20 punktiem 18 spēlēs joprojām ierindojamies piektajā vietā septiņu vienību konkurencē.

Dublieriem līdz nākamajam mačam tagad būs ilgāks laiks – 17. septembrī komanda pulksten 17:00 uzsāks spēli viesos Liepājā.